WVV 3 - Bentelo 2 : 0 - 2

Op deze koude zondag moesten we om 12 uur aantreden tegen onze groen-gele buren uit Hengevelde.

Na een moeizaam begin kregen we vanaf 20 minuten steeds meer grip op de wedstrijd. Het balbezit was voor de gastheren, maar de kansen waren voor ons. Dit resulteerde uiteindelijk in een geweldige goal van Kevin, die de bal van 16 meter in de lange hoek lepelde. De tweede helft verliep hetzelfde als het einde van de tweede helft. Op de counter waren we een paar keer gevaarlijk en het was Bas die de 2-0 maakte. Hierna gaven we weinig meer weg, al werd een doelpunt van de gastheren nog terecht afgekeurd. Al met al een goed resultaat!

Volgende week spelen we nog een bekerwedstrijd en dan kunnen we genieten van de winterstop. 

 

,
BNB Bokaal prooi voor Bentelo 5!

19 sep

BNB Bokaal prooi voor Bentelo 5!

Door Thijs Nijland | Tags Senioren

Afgelopen zondag stond de laatste speelronde van de…

SPELER VAN DE WEEK

18 sep

SPELER VAN DE WEEK

Door Marco van den Ham | Tags Speler van de week

A.s. zondag bij de thuiswedstrijd van Bentelo 1 tegen…

Onze sponsoren