VV Bentelo JO15-1 - TVO JO15-1 : 7 - 3

Afgelopen zaterdag stond de derby op het programma tegen TVO JO15-1.

We begonnen erg zwak, na 15min stond er daarom ook een 0-2  tussenstand op het scorebord. Hierna kwamen we iets beter in de wedstrijd. In de 18e min werd een van de kansen benut. Een goeie actie van Twan werd koelbloedig binnen getikt door Jesse, 1-2. 2 minuten later was het 2-2, Een voorzet van Thom werd goed binnen gewerkt door de goed spelende Nick.
Hierna vielen we weer terug na het niveau van de eerste 15 min, waarna wederom de Midmid van TVO simpel de bal langs onze keeper kon schieten. Na de rust was er geen schimp meer te zien van de eerste helft, er werd goed gevoetbald en er werd hard voor gevochten. TVO werd door ons overklast en kon aan het eind van de wedstrijd tegen een 7-3 eindstand aankijken. De doelpuntenmakers in de 2e helft waren: Nick 3x, Sep (pen) en Stef. Volgende week spelen we wederom thuis (14:00), dit x tegen de koploper UDI.
We zijn alle steun hard nodig om de stand op de ranglijst gelijk te trekken met UDI dus iedereen tot volgende week!!

 

 

,
Aanmelden nieuwe jeugdleden

01 jul

Aanmelden nieuwe jeugdleden

Door Marco van den Ham

Aanmelden nieuwe jeugdleden Jongens & Meisjes uit…

Onmisbaar: De vrijdagmorgenploeg!

28 jun

Onmisbaar: De vrijdagmorgenploeg!

Door Thijs Nijland | Tags Senioren

Ons sportcomplex “de Pol” ligt er strak bij. Zo werden…

Onze sponsoren