• Door Rien Nijland
  • Tags Jeugd
  • Geplaats op woensdag 10 augustus 2016

VV Bentelo gaat gebruik maken van Talento

vv Bentelo ondersteunt vanaf seizoen 2016/2017 de jeugdopleiding met Talento Spelervolgsysteem,

Talento is een online programma voor teamorganisatie en talentontwikkeling en stelt vv Bentelo en haar leiders en trainers op een gebruiksvriendelijke manier in staat om de prestaties van de teams en de ontwikkelingen van de spelers inzichtelijk te maken.

Talento helpt de trainer bij het voorbereiden van de wedstrijden en trainingen, bij het vastleggen van wedstrijddetails, het maken van een opstelling, absentieregistratie, spelersbeoordelingen, statistieken etc.

Om dit allemaal te kunnen gaan gebruiken is er op 22 Augustus een uitleg avond gepland vanaf 20:00 uur op de Pol.

 

Info jeugdtrainingen

06 jan

Info jeugdtrainingen

Door Marco van den Ham

Op dit moment zijn er geen trainingen bij de jeugd.

Jaarvergadering VV Bentelo 2020

10 nov

Jaarvergadering VV Bentelo 2020

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd, Senioren

Beste leden, Dinsdag 8 december staat de jaarvergadering…

Onze sponsoren