Afgelopen zondag stond de uitwedstrijd tegen onze buren uit Beckum op het programma. De thuiswedstrijd in Bentelo werd met 4-1 gewonnen, maar dit verschil was afgelopen zondag niet zichtbaar.
Om 14:00 uur floot de scheidsrechter voor het begin van de wedstrijd. Veel wind en natuurgras in de staat van "einde van het seizoen" zorgden ervoor dat er niet optimaal gevoetbald kon worden.
Bentelo begon scherp en zette hoog druk. Het resultaat hiervan was dat Beckum de eerste ballen inleverde bij de blauwhemden.
De goede start werd bekroond met een doelpunt. Niels Rikkert werd met een dieptepass bereikt, schoot vervolgens de bal keurig langs de keeper en zette zo de ploeg uit Bentelo terecht op een 0-1 voorsprong.
Hierna kreeg Bentelo wat meer de bal en kon het beter aanvallen.
Beckum daarentegen probeerde voornamelijk gevaarlijk te worden door de balvaste spits te bereiken en via de opkomende backs. Dit resulteerde in een corner, die net over werd gevolleerd door de aanvaller van TVO.
Vervolgens was het spelbeeld dat TVO veel de bal had rond de eigen zestien en probeerde op te bouwen via de zijkanten. Door het goede vastzetten kwam TVO niet aan voetballen toe, waardoor Bentelo steeds meer kon profiteren van de schoonheidsfouten in de opbouw van TVO. Met snelle counters werd Bentelo ook steeds gevaarlijker, maar het ontbrak aan de juiste eindpass. Door een gebrek aan concentratie verzuimde Bentelo misschien wel om de wedstrijd vroegtijdig in het slot te gooien.
Een prima eerste helft, waarin er voor Bentelo niet veel aan de hand was. Tijd voor de thee.
De tweede helft kenmerkt zich voornamelijk door het spelen van veel duels. Veel kansen werden er over en weer niet gecreëerd, wat betekent dat Bentelo het duel controleerde. Echter zeer diep in blessuretijd werd er toch een tegentreffer geïncasseerd. Vanuit een scrimmage verdween de bal in het doel. Al met al een zware teleurstelling, waar Bentelo dus met één punt moest vertrekken uit Beckum.
Aanstaande zondag, 6 april, staat in Bentelo Super Sunday op het programma. Alle (senioren)teams zullen thuis op Sportpark de Pol hun wedstrijden spelen. Voor het eerste elftal staat er wederom een derby te wachten Rood Zwart uit Delden zal om 14.00 uur tegenstander zijn. We heten iedereen van harte welkom om ons en de overige teams aan te moedigen!
A.s. zondag (25 mei) bij de thuiswedstrijd van Bentelo…
Afgelopen zondag stond de wedstrijd V.V. Bentelo –…