VV Bentelo 1 - GFC 1 : 1 - 4

Na een vrij weekend stond er voor Bentelo weer een derby op het programma. GFC uit Goor, de nummer twee van de ranglijst, kwam op bezoek. 

In de uitwedstrijd speelde Bentelo een verdienstelijke pot, maar gaf het in de eindfase een verdiend punt uit handen. De blauwwitten hadden dus iets recht te zetten. Bentelo begon redelijk aan de wedstrijd. Nadat het houtwerk eenmaal redding had gebracht, was de thuisploeg bij de les  en kon het goed mee met GFC. Het schoof op richting het vijandelijke doel en kwam uiteindelijk zelfs op voorsprong. Een goed aangesneden corner werd door Thomas op waarde geschat en onberispelijk binnengekopt. Hierna consolideerde Bentelo en gunde het GFC de bal. De bezoekers wisten een aantal goede mogelijkheden te creëren, maar dit leidde in eerste instantie niet tot de gelijkmaker. Het was een ogenschijnlijk te harde dieptepass van GFC die, na weifelend optreden van de Bentelose defensie, eenvoudig kon worden binnengeschoten. Het vervolg van de wedstrijd liet een gelijk spelbeeld zien. GFC had het betere van het spel en probeerde Bentelo kapot te spelen. Hieruit ontstonden een aantal kansen. Bentelo probeerde in de omschakeling gevaarlijk te worden en kreeg eveneens een aantal mogelijkheden om op voorsprong te komen. Tot de 75ste minuut werd er echter niet gescoord. Het was een dood spelmoment dat Bentelo de das om deed. Een fraaie vrije trap van GFC in de kruising liet Thijs kansloos en bezorgde Bentelo een 1-2 achterstand. Hierna probeerde Bentelo de gelijkmaker te forceren, maar liet hierbij teveel ruimte achter zijn eigen verdediging. Een tweetal snelle uitbraken van GFC zorgden voor de 1-3 en de 1-4.

Hiermee verliest Bentelo, enigszins geflatteerd, van GFC. 

Fotos

 

,
Mijlpaal: Eerste officiële dameswedstrijd van VV Bentelo een feit!

30 sep

Mijlpaal: Eerste officiële dameswedstrijd van VV Bentelo een feit!

Door Thijs Nijland

In de 78 jarige historie van VV Bentelo zijn er al…

Jubileumfeest Club van 100 VV Bentelo

26 sep

Jubileumfeest Club van 100 VV Bentelo

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

Leden van de Club van 100, jeugdbestuur, leiders en…

Onze sponsoren