• Door Marco van den Ham
  • Tags Bentelo 1
  • Geplaats op zaterdag 27 oktober 2018

Voorbeschouwing VV. Bentelo 1 - EGVV 1

Zondag 28 oktober staat de wedstrijd op het programma. Na 4 speelrondes staan er vier ploegen ongeslagen bovenaan. Dit zijn Neede, Hoeve Vooruit,    EGVV en Bentelo. Dit betekend dus voor Bentelo dat het aan de bak zal moeten om medekoploper EGVV te verslaan.

Bentelo zal deze wedstrijd met vertrouwen benaderen, want het heeft afgelopen dinsdag verdienstelijk gelijk gespeelt tegen DETO in de Tukker Cup. Maar ook EGVW ligt op ramkoers, zij hebben namelijk de laatste competitiewedstrijd met maar liefst 7 – 1 gewonnen van Haaksbergen. Daarnaast zal de wedstrijd ook in het teken staan van de topscoorders van klasse 5B. Aan de zijde van Bentelo is dat Ties ter Avest met 6 doelpunten en bij EGVV is dat jelle Klein Braskamp met 5 doelpunten.

Welke ploeg kan de ongeslagen status behouden en de concurrent een tik uitdelen? Het belooft een spannende voetbalwedstrijd te worden op sportcomplex de Pol. Aanvang : 1400

 

Teamindeling jeugdteams seizoen 2023-2024

27 mei

Teamindeling jeugdteams seizoen 2023-2024

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen zijn al…

Vacatures: Trainer/coach jeugdelftallen VV Bentelo

24 mei

Vacatures: Trainer/coach jeugdelftallen VV Bentelo

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

VV Bentelo is een enthousiaste en groeiende voetbalvereniging.…

Onze sponsoren