• Door Marco van den Ham
  • Tags Bentelo 1
  • Geplaats op vrijdag 13 oktober 2017

Voorbeschouwing Bentelo 1 – Aramea 1

In speelronde 4 krijgt Bentelo het uit Enschede afkomstige Aramea op bezoek. Het beloofd een spannende wedstrijd te worden, aangezien beide teams nog ongeslagen zijn in de competitie.

Wie afgelopen maandag morgen in de sportbijlage van de Tubantia keek, zag dat Bentelo koploper is in de competitie 4B. Toch nog een lichtpuntje op de maandagmorgen!
Bentelo heeft de koppositie te danken aan een 4-3 overwinning op Diepenheim en vanwege de nederlaag van Emos tegen Udi. Tot aan de 75e minuut speelde Bentelo uitstekend voetbal. Dit resulteerde in een 4-0 voorsprong. Dat het uiteindelijk nog 4-3 werd heeft Bentelo geheel aan zichzelf te danken.
Aramea heeft 5 punten over gehouden aan de eerste drie wedstrijden. Vorige week werd een overwinning behaald in de thuiswedstrijd tegen Markelo. De voetbalclub met spelers uit de Arameense gemeenschap, wil dit seizoen meedoen om de bovenste plaatsen. In het seizoen 2014/2015 wist Bentelo thuis met 2-1 te winnen.

Kan Bentelo de koppositie behouden? Graag zien we jullie aanstaande zondag!

 

vv Bentelo – Fc Aramea
14:00u, Sportpark De Pol
Scheidsrechter is: dhr. Kiliccan

Pupil van de week is: Bram Hummelink

 

 

VV Bentelo 1 - Sp Rekken 1: 2-0

05 feb

VV Bentelo 1 - Sp Rekken 1: 2-0

Door Thijs Nijland | Tags Bentelo 1, Senioren

Bentelo stelt orde op zaken tegen Rekken.

TVO 1 - VV Bentelo 1: 2-2

05 feb

TVO 1 - VV Bentelo 1: 2-2

Door Thijs Nijland | Tags Bentelo 1, Wedstrijdverslagen

Editie TVO Bentelo eindigt wederom in puntendeling.

Onze sponsoren