• Door Marco van den Ham
  • Geplaats op donderdag 4 april 2019

Voetbalschoenen van Toon Katier

De kleinste jeugd van V.V. Bentelo krijgt wederom voetbalschoenen van Toon Katier.

In het verleden plaatsten we regelmatig een oproep in “Kontakt” en op de website m.b.t. 2e hands voetbalschoenen. Op die manier kunnen we de jeugd uit Bentelo, Wiene en Zeldam op een goedkopere manier aan de voetbalsport deel laten nemen. 3 jaar geleden kregen we een telefoontje van Toon Katier (van de Hös), hij wilde graag iets voor de jeugd doen. Hij stelde 10 paar nieuwe schoenen beschikbaar voor onze allerkleinste voetballertjes. Nu 3 jaar later schenkt hij ons wederom nieuwe schoenen. Met een fikse korting van `t Hoen Sport er overheen, kregen we nu zelfs 12 paar spiksplinternieuwe voetbalschoenen. En zo loopt onze kleinste jeugd  bijna allemaal op voetbalschoenen van Toon te voetballen.

Toon, namens de kinderen en de V.V. Bentelo, nogmaals bedankt voor deze prachtige sponsoring.

 

Vosta 1  – Bentelo 1 : 1 - 5

27 jan

Vosta 1 – Bentelo 1 : 1 - 5

Door Marco van den Ham | Tags Bentelo 1, Wedstrijdverslagen

Zondag 26 januari stond de 1e competitiewedstrijd na…

V.V. Bentelo 75 jaar: jubileumweekend 9-10-11 oktober

25 jan

V.V. Bentelo 75 jaar: jubileumweekend 9-10-11 oktober

Door Marco van den Ham

V.V. Bentelo 75 jaar: jubileumweekend 9-10-11 oktober

Onze sponsoren