• Door Marco van den Ham
  • Geplaats op donderdag 4 april 2019

Voetbalschoenen van Toon Katier

De kleinste jeugd van V.V. Bentelo krijgt wederom voetbalschoenen van Toon Katier.

In het verleden plaatsten we regelmatig een oproep in “Kontakt” en op de website m.b.t. 2e hands voetbalschoenen. Op die manier kunnen we de jeugd uit Bentelo, Wiene en Zeldam op een goedkopere manier aan de voetbalsport deel laten nemen. 3 jaar geleden kregen we een telefoontje van Toon Katier (van de Hös), hij wilde graag iets voor de jeugd doen. Hij stelde 10 paar nieuwe schoenen beschikbaar voor onze allerkleinste voetballertjes. Nu 3 jaar later schenkt hij ons wederom nieuwe schoenen. Met een fikse korting van `t Hoen Sport er overheen, kregen we nu zelfs 12 paar spiksplinternieuwe voetbalschoenen. En zo loopt onze kleinste jeugd  bijna allemaal op voetbalschoenen van Toon te voetballen.

Toon, namens de kinderen en de V.V. Bentelo, nogmaals bedankt voor deze prachtige sponsoring.

 

Promotiewedstrijd Bentelo 2

12 jun

Promotiewedstrijd Bentelo 2

Door Marco van den Ham

Na vorige seizoen een zwaar jaar te hebben gedraaid,…

Afscheid  Robert Ankersmid

12 jun

Afscheid Robert Ankersmid

Door Marco van den Ham

Na 12/13 jaar heeft Robert Ankersmid afscheid genomen…

Onze sponsoren