• Door Marco van den Ham
  • Geplaats op donderdag 4 april 2019

Voetbalschoenen van Toon Katier

De kleinste jeugd van V.V. Bentelo krijgt wederom voetbalschoenen van Toon Katier.

In het verleden plaatsten we regelmatig een oproep in “Kontakt” en op de website m.b.t. 2e hands voetbalschoenen. Op die manier kunnen we de jeugd uit Bentelo, Wiene en Zeldam op een goedkopere manier aan de voetbalsport deel laten nemen. 3 jaar geleden kregen we een telefoontje van Toon Katier (van de Hös), hij wilde graag iets voor de jeugd doen. Hij stelde 10 paar nieuwe schoenen beschikbaar voor onze allerkleinste voetballertjes. Nu 3 jaar later schenkt hij ons wederom nieuwe schoenen. Met een fikse korting van `t Hoen Sport er overheen, kregen we nu zelfs 12 paar spiksplinternieuwe voetbalschoenen. En zo loopt onze kleinste jeugd  bijna allemaal op voetbalschoenen van Toon te voetballen.

Toon, namens de kinderen en de V.V. Bentelo, nogmaals bedankt voor deze prachtige sponsoring.

 

WIE PAKT DIT JAAR DE ‘BERTUS NIJLAND BOKAAL?

09 sep

WIE PAKT DIT JAAR DE ‘BERTUS NIJLAND BOKAAL?

Door Rien Nijland

Na een lange corona- en zomerstop rolt de bal eindelijk…

Veilig voetballen met Corona maatregelen

14 aug

Veilig voetballen met Corona maatregelen

Door Rien Nijland | Tags Bentelo 1

Veilig voetballen met Corona maatregelen. In overleg…

Onze sponsoren