Voetbal seizoen 2019 en 2020 ten einde.

Voetbal seizoen 2019 en 2020 ten einde.

Beste spelers, leiders, trainers, scheidsrechters, overige leden en supporters van VV Bentelo.

Afgelopen week is bekend geworden dat er aan het seizoen 2019/2020 vroegtijdig een einde is gekomen vanwege de maatregelen omtrent het corona virus.

Dit is een begrijpelijke maatregel in deze tijd waar de gezondheid van een ieder voorop staat. Vanwege deze maatregel heeft het bestuur in overleg met de diverse commissies besloten om alle geplande activiteiten voor dit seizoen ook niet plaats te laten vinden. Hierdoor zullen we onze teams niet meer in schrijven voor toernooen en zal de vrijwilligersavond, het afsluitende jeugdweekend alsook het Appel en Ei toernooi dit seizoen niet doorgaan.

Als vereniging gaan we kijken of we in het zomer eventueel nog een afsluiting kunnen gaan realiseren maar dit is afhankelijk van de mogelijkheden die er op dat moment zijn.

Als bestuur en commissies van VV Bentelo zullen we de komende tijd de voorbereidingen gaan treffen voor het seizoen 2020/2021, het jaar waarin we ook het 75-jarig jubileum zullen gaan vieren in het weekend van 10 oktober. 

We willen iedereen bedanken voor zijn/haar inzet  dit seizoen en we wensen jullie allemaal een gezonde periode toe.

Met vriendelijke groeten,

Bestuur v.v. Bentelo

,,
Aanmelden nieuwe jeugdleden

01 jul

Aanmelden nieuwe jeugdleden

Door Marco van den Ham

Aanmelden nieuwe jeugdleden Jongens & Meisjes uit…

Onmisbaar: De vrijdagmorgenploeg!

28 jun

Onmisbaar: De vrijdagmorgenploeg!

Door Thijs Nijland | Tags Senioren

Ons sportcomplex “de Pol” ligt er strak bij. Zo werden…

Onze sponsoren