Verslag speler van de week

Verslag speler van de week

Ik was afgelopen zondag speler van de week. VV Bentelo moest tegen Diepenheim.
Ik vond het spannend. Maar wel heel leuk. Ik werd door Ties Schutte op gehaald. En naar de pol gefietst. Ik moest een mop vertellen,Maar ik wist er geen dus hebben we er een opgezocht op internet.In de kleedkamer hebben we ons omgekleed en dingen besproken.We gingen overpassen en op goal schieten. Ik mocht met de scheids en de bal lopen naar de stip.Ik mocht de spelers van de tegen stander uitspelen en op goal schieten.De eerste helft ging het niet echt goed ze stonden 0-1 achter.Maar de tweede helft hebben ze het beter aan gepakt met 1-1.Het was een leuke wedstrijd en ik vind dat ze het goed gedaan hebben.Ik kreeg daarna nog snoep en een shirt en een bal met denamen van de spelers van Bentelo 1 Heel erg bedankt Bentelo 1!

Groetjes Guus Borre!

V.V. Bentelo 75 jaar: jubileumweekend 9-10-11 oktober

25 jan

V.V. Bentelo 75 jaar: jubileumweekend 9-10-11 oktober

Door Marco van den Ham

V.V. Bentelo 75 jaar: jubileumweekend 9-10-11 oktober

Gezocht Historisch (beeld) materiaal V.V. Bentelo

25 jan

Gezocht Historisch (beeld) materiaal V.V. Bentelo

Door Marco van den Ham

Gezocht Historisch (beeld) materiaal V.V. Bentelo

Onze sponsoren