• Door Rien Nijland
  • Geplaats op maandag 19 augustus 2019

Trainers, leiders en trainingstijden seizoen 2019 2020 jeugd

 

Onderstaand vinden jullie de lijst met leiders en trainers van de jeugd voor het komende seizoen. Helaas hebben we nog niet alle functies ingevuld, dit proberen we zsm in te vullen.

We zijn blij met dat we ook voor dit seizoen weer een heel aantal mensen beschikbaar hebben gevonden om de jeugd van de VV Bentelo weer te voorzien van trainingsstof en ook op de wedstrijddagen te willen begeleiden.

In onderstaand overzicht staan ook de trainingsdagen en tijden vermeld.

 

Indeling Trainers en Leiders 2019 2020        
                     
Leiders           Trainers  
JO19-1 Rick  Bonke   Maaandag  20:00 21:15   Rick  Bonke  
  Kaj Velde v/d   Donderdag 19:00 20:15        
  Danny Ros                
                     
JO19-2 Gijs Wernink   Maaandag  20:00 21:15   Stephan Avest ter  
  Robin Thije ten   Woensdag 19:00 20:15   Ties  Avest ter  
  Daan Hemmink                
                     
JO17-1 Coen Wegink   Maaandag  19:00 20:15   Coen Wegink  
  Marco Averdijk   Woensdag 19:00 20:15        
  Mart Visscher                
                     
JO15-1 Frank Surink   Dinsdag 18:30 19:45   Frank Surink  
  Wesley Graaf de   Donderdag 18:30 19:45        
  Kevin Koning de                
  Marco Rauwers                
                     
JO15-2 ???? ???????   Maandag 18:30 19:45   Jurre  Groothuis  
  Damon Tettero           Bram  Reekers  
        Woensdag 18:30 19:45   Bas Kruders  
                Rens ten Tije  
                     
JO13-1 Erik Wesselink   Dinsdag 17:45 19:00   Dion Bunte  
  Marcel Hartgerink   Donderdag 17:45 19:00   Huub Heuker of Hoek  
                     
JO12-1 Arno Doest ter   Dinsdag 18:00 19:00 Dinsdag hoofdtrainer Stephan Blanke
  Mark Hemel   Donderdag 18:00 19:00   Trainer Peter-Paul Vos
                Trainer Jesse Bolscher v/h
JO12-2 Gerbrand Burgsteden van   Dinsdag 18:00 19:00   reserve Trainer Marcel Hartgerink
  Jan Ottenschot   Donderdag 18:00 19:00        
                     
JO11-1 Stephan Blanke   Dinsdag 18:00 19:00  Donderdag hoofdtrainer Jonne Poelman
        Donderdag 18:00 19:00   Trainer Sjoerd Nijland
                Trainer Wout  Nijland
JO10-1 Frank Katier   Maandag  18:00 19:00        
  John Otten van   Woensdag 18:00 19:00 Maandag hoofdtrainer Benne Poelman
                ass. trainer Niels Jansen
                ass. trainer Lars Raanhuis
JO9-1 Ruud Temmink   Maandag  18:00 19:00   ass. trainer Ties Versteeg
  Dennis Lucas   Woensdag 18:00 19:00   ass. trainer Kars Veelers
                     
                     
JO9-2 Wim Meulenkamp   Maandag  18:00 19:00 Woensdag hoofdtrainer; (oneven weken) John Otten van
  Hans Schukkink   Woensdag 18:00 19:00   hoofdtrainer; (even weken) Stephan Blanke
                ass. trainer Mart Vehof
        Maandag  18:00 19:00   ass. trainer Sem Katier
JO8-1 Gerben Drekkers   Woensdag 18:00 19:00   ass. trainer Twan Wesselink
  Martijn  Avest ter           ass. trainer Rinse Borre
                     
                     
JO7-1 Ruben Exterkate   Woensdag 18:00 19:00   Theo Broekkamp  
  Rinze Exterkate   Woensdag 18:00 19:00   Pim  Exterkate  

 

Beker Phenix 1 - Bentelo 1 : 2 - 2

16 sep

Teamindeling jeugd 2019/2020

25 jun

Teamindeling jeugd 2019/2020

Door Rien Nijland

Onze sponsoren