• Door Stef Haverkate
  • Geplaats op woensdag 25 juli 2018

Start werkzaamheden van veld 3

Beste leden,

Zoals jullie weten zijn er na de realisatie van het kunstgrasveld problemen ontstaan om veld 3 speelbaar te krijgen en te houden voor VV Bentelo. Er is veel aandacht/tijd besteed en er zijn volop toepassingen doorgevoerd om deze problematiek te verhelpen. Helaas bleken geen van de toepassingen te resulteren in een permanente oplossing voor een bespeelbare grasmat.

Inmiddels is het probleem onder leiding van Stichting de Pol met alle betrokken partijen (Gemeente en VV Bentelo) constructief besproken om tot een definitieve oplossing te komen. Gezamenlijk zijn er financiële afspraken gemaakt zodat de benodigde aanpassingen (grondbewerking, drainage en beregeningsinstallatie) door kunnen worden gevoerd.

De eerste stappen zijn hierin gezet. We hopen zsm weer beschikking te krijgen over het veld zodat deze voor trainingen en evt. wedstrijden ingezet kan worden.

Bestuur Stichting de Pol
Bestuur VV Bentelo

Nieuwjaarsbijeenkomst 2019

12 dec

Nieuwjaarsbijeenkomst 2019

Door Stef Haverkate

Zondag 6 januari om 12:30 is er weer de jaarlijkse…

Contractverlenging Bert-Jan Heupers en Robert Surink

06 dec

Contractverlenging Bert-Jan Heupers en Robert Surink

Door Stef Haverkate

Bert-Jan Heupers (foto) heeft zijn contract als trainer…

Onze sponsoren