`]]
Rabobank Clubcas - Stem ook op VV Bentelo!
  • Door Stef Haverkate
  • Geplaats op woensdag 2 mei 2018

Rabobank Clubcas - Stem ook op VV Bentelo!

Tot 22 mei kun je stemmen op VV Bentelo in de Clubkas Campagne van Rabobank Centraal Twente. Door de stemmen ondersteun je de organisatie van het trainingsweekend voor onze jongste jeugdleden. Ieder klant van Rabobank Centraal Twente mag 3 stemmen verdelen, je kunt 2x voor hetzelfde doel stemmen en je laatste (zwevende stem) mag je aan een andere vereniging geven waarvan je denk dat die goed werk doen. Steun VV Bentelo maximaal en geef je zwevende stem aan een andere vereniging uit Bentelo die je een warm hart toedracht.
Verslag Speler van de week

16 okt

Verslag Speler van de week

Door Marco van den Ham | Tags Speler van de week

Bij de thuiswedstrijd van Bentelo 1 tegen Haaksbergen…

Lochuizen 1 – Bentelo 1: 2 - 4

15 okt

Lochuizen 1 – Bentelo 1: 2 - 4

Door Marco van den Ham | Tags Bentelo 1, Wedstrijdverslagen

Zondag 14 oktober stond voor Bentelo alweer de 4e competitiewedstrijd…

Onze sponsoren