Rabobank Clubcas - Stem ook op VV Bentelo!
  • Door Stef Haverkate
  • Geplaats op woensdag 2 mei 2018

Rabobank Clubcas - Stem ook op VV Bentelo!

Tot 22 mei kun je stemmen op VV Bentelo in de Clubkas Campagne van Rabobank Centraal Twente. Door de stemmen ondersteun je de organisatie van het trainingsweekend voor onze jongste jeugdleden. Ieder klant van Rabobank Centraal Twente mag 3 stemmen verdelen, je kunt 2x voor hetzelfde doel stemmen en je laatste (zwevende stem) mag je aan een andere vereniging geven waarvan je denk dat die goed werk doen. Steun VV Bentelo maximaal en geef je zwevende stem aan een andere vereniging uit Bentelo die je een warm hart toedracht.
Speler van de week

24 mei

Speler van de week

Door Marco van den Ham | Tags Speler van de week

A.s. zondag bij de thuiswedstrijd van Bentelo 1 tegen…

Bentelo 1 – Rood-Zwart 1 : 1 - 2

15 mei

Bentelo 1 – Rood-Zwart 1 : 1 - 2

Door Marco van den Ham | Tags Bentelo 1, Wedstrijdverslagen

Na het gelijke spel tijdens hemelvaart tegen hetzelfde…

Onze sponsoren