Prijzen Bingo Super Sunday
  • Door Thijs Nijland
  • Geplaats op maandag 11 april 2022

Prijzen Bingo Super Sunday

De winnaar van de hoofdprijs, een hagelnieuwe zonnebank, is inmiddels al getraceerd maar enkele andere mooie prijzen zijn nog niet afgehaald. Voor diegenen die zondag loten hebben gekocht, check nog even of jij één van de winnende lootjes hebt zodat je deze prijs kan afhalen. Heb je één van de winnende lootjes? Stuur dan voor 22 april een mail naar jubileum@vvbentelo.nl en wij zorgen dat de prijs bij je terecht komt!

SPELERS VAN DE WEEK

24 nov

SPELERS VAN DE WEEK

Door Marco van den Ham | Tags Speler van de week

A.s. zondag bij de thuiswedstrijd van Bentelo 1 tegen…

Rietmolen 1 - Bentelo 1

24 nov

Rietmolen 1 - Bentelo 1

Door Marco van den Ham | Tags Bentelo 1, Wedstrijdverslagen

Op vrijdagavond 18 November speelde het eerste van…

Onze sponsoren