Neo JO15-2 - Bentelo JO15-1 : 3 - 4

Afgelopen zaterdag stond er een belangrijke uitwedstrijd op het programma, tegen de nummer 1 Neo.

We begonnen de wedstrijd we redelijk, we creëerden twee goede kansen maar ze werden helaas gemist. Paar minuten later scoorden we de 0-1, en het duurde niet lang het was 0-2. Er werden voor de rest in de eerste helft een paar kansen gemist door ons en Neo, maar er vielen geen goals meer. De tweede helft begonnen we gelijk goed door te scoren, 0-3. Maar na 10 minuten scoorde Neo de 1-3. Heel snel daarna, op een belangrijk moment, scoorde wij weer de 1-4 en dus was er weer niks aan de hand. Toen gebeurde er een tijdje niet veel behalve dat er door ons een paar grote kansen werden gemist en Neo misschien een keer een kansje miste en een gele kaart kreeg, tot de laatste 10 minuten aanbraken. Toen scoorde Neo de 2-4. En het duurde niet lang of het was 3-4. De spanning begon te stijgen en het voetbal werd minder goed. We kregen ook  nog een grote kans om het nog 3-5 te maken maar die werd gemist, dus de wedstrijd eindigde in 3-4, en nu hierdoor staan we 1ste. Komende 2 wedstrijden (Zaterdag DEC thuis en Woensdag GFC uit) worden heel belangrijk voor ons om het kampioenschap binnen te halen, waarna we op 2 Juni ook nog de bekerfinale spelen.

Graag zien we U ons aanmoedigen langs de lijn de komende 3 belangrijke wedstrijden.

 

,
Start werkzaamheden van veld 3

25 jul

Start werkzaamheden van veld 3

Door Stef Haverkate

Zoals jullie weten zijn er na de realisatie van het…

Nieuwe indeling Jeugd

25 jul

Nieuwe indeling Jeugd

Door Rien Nijland

Nieuwe indeling Jeugd Er was een indeling gemaakt…

Onze sponsoren