Neede 3 - Bentelo 2 : 2 - 4

Na een klinkende 9-1 overwinning vorige week tegen Rietmolen moesten we vandaag aantreden tegen Neede 3.

Na een moeizame start werd er eindelijk wat gecreëerd. Na een goede actie van onze huurling Bas rondde Niels koelbloedig af 1-0. Bovengenoemde huurling Bas wist na weer een goede actie opnieuw Niels te vinden, welke makkelijk kon binnen tikken 2-0. Dezelfde huurling Bas ging nu voor een prachtige solo 3-0 en dus konden we met een riante voorsprong aan de  ranja. In de rust werd er besproken dat de nul heilig was, echter bleek dit nog geen minuut stand te houden en dat resulteerde in een 3-1. Na een van richting veranderde voorzet van Mike stond Kaj op de goede plek om de 4-1 tegen de touwen te schieten. Lang leek het erop dat dit ook de eindstand zou worden. Helaas wisten de gastheren uit Neede nog 1 keer het net te vinden en zette de eindstand op 4-2.

Volgende week staat onze eerste thuiswedstrijd op het programma, om 11:15 zal het balletje weer rollen bij sportpark de Pol en staat ons Rekken te wachten. 

 

,
Teamindeling jeugdteams seizoen 2023-2024

27 mei

Teamindeling jeugdteams seizoen 2023-2024

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen zijn al…

Vacatures: Trainer/coach jeugdelftallen VV Bentelo

24 mei

Vacatures: Trainer/coach jeugdelftallen VV Bentelo

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

VV Bentelo is een enthousiaste en groeiende voetbalvereniging.…

Onze sponsoren