Neede 3 - Bentelo 2 : 2 - 4

Na een klinkende 9-1 overwinning vorige week tegen Rietmolen moesten we vandaag aantreden tegen Neede 3.

Na een moeizame start werd er eindelijk wat gecreëerd. Na een goede actie van onze huurling Bas rondde Niels koelbloedig af 1-0. Bovengenoemde huurling Bas wist na weer een goede actie opnieuw Niels te vinden, welke makkelijk kon binnen tikken 2-0. Dezelfde huurling Bas ging nu voor een prachtige solo 3-0 en dus konden we met een riante voorsprong aan de  ranja. In de rust werd er besproken dat de nul heilig was, echter bleek dit nog geen minuut stand te houden en dat resulteerde in een 3-1. Na een van richting veranderde voorzet van Mike stond Kaj op de goede plek om de 4-1 tegen de touwen te schieten. Lang leek het erop dat dit ook de eindstand zou worden. Helaas wisten de gastheren uit Neede nog 1 keer het net te vinden en zette de eindstand op 4-2.

Volgende week staat onze eerste thuiswedstrijd op het programma, om 11:15 zal het balletje weer rollen bij sportpark de Pol en staat ons Rekken te wachten. 

 

,
Aanmelden nieuwe jeugdleden

01 jul

Aanmelden nieuwe jeugdleden

Door Marco van den Ham

Aanmelden nieuwe jeugdleden Jongens & Meisjes uit…

Onmisbaar: De vrijdagmorgenploeg!

28 jun

Onmisbaar: De vrijdagmorgenploeg!

Door Thijs Nijland | Tags Senioren

Ons sportcomplex “de Pol” ligt er strak bij. Zo werden…

Onze sponsoren