Markelo 8 - Bentelo 6 : 6 - 2

Op bezoek in Markelo, altijd lastig. Na een moeilijke startfase wist Markelo al voor de rust op een 2-0 voorsprong te komen.

Direct na rust zelfs op 3-0. Maar het zesde zal het zesde niet zijn dat we toch terug kwamen via Erwin Averdijk. Daarna een penalty van Coen Wegink, 3-2. En ineens gloort er hoop aan de horizon, en beginnen we Markelo onder druk te zetten. Er werd ons een haarzuivere strafschop ontnomen, wat een omslag in de wedstrijd betekende. De scherpte bij het zesde zwakte af, en door onnodige acties kwam Markelo op 4-2 en kon zelfs uitlopen naar 6-2. Geflatteerd maar een juiste uitslag. Het enige pluspunt bij Markelo was dat er op een naastgelegen veld dames voetbal was op een hoog niveau, wat tot gevolg had dat de wisselspelers aan het eind van de wedstrijd zoek waren.

Maar de leiders waren er nog....

 

,
BNB Bokaal prooi voor Bentelo 5!

19 sep

BNB Bokaal prooi voor Bentelo 5!

Door Thijs Nijland | Tags Senioren

Afgelopen zondag stond de laatste speelronde van de…

SPELER VAN DE WEEK

18 sep

SPELER VAN DE WEEK

Door Marco van den Ham | Tags Speler van de week

A.s. zondag bij de thuiswedstrijd van Bentelo 1 tegen…

Onze sponsoren