Kampioenswedstrijd Bentelo 1 a.s. zondag!

Kampioenswedstrijd Bentelo 1 a.s. zondag!

In de allerlaatste speelronde van het seizoen 2022-2023 kan Bentelo zich kronen tot kampioen van de 5e klasse A. Bentelo gaat als koploper de laatste speelronde in en zal in de laatste thuiswedstrijd van het seizoen moeten winnen van FC het Centrum.

De verschillen in de 5e klasse A zijn klein. Bentelo heeft de minimale voorsprong van één punt op de nummer twee HVV Hengelo. Bentelo zal dus er alles aan moeten doen om te winnen en daarmee het kampioenschap binnen te halen.

Locatie: Sportpark de Pol Bentelo

Tijdstip: 14.00

Tot zondag, voor hopelijk een historische wedstrijd!

,
Trainers Bentelo behalen diploma VC1 Pupillen

28 mei

Trainers Bentelo behalen diploma VC1 Pupillen

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

Afgelopen maandag stond de laatste cursusavond gepland…

Jeugdweekend 2024

28 mei

Jeugdweekend 2024

Door Marco van den Ham

Op vrijdag 3 en zaterdag 4 mei vond het 2 jaarlijkse…

Onze sponsoren