Kampioenswedstrijd Bentelo 1 a.s. zondag!

Kampioenswedstrijd Bentelo 1 a.s. zondag!

In de allerlaatste speelronde van het seizoen 2022-2023 kan Bentelo zich kronen tot kampioen van de 5e klasse A. Bentelo gaat als koploper de laatste speelronde in en zal in de laatste thuiswedstrijd van het seizoen moeten winnen van FC het Centrum.

De verschillen in de 5e klasse A zijn klein. Bentelo heeft de minimale voorsprong van één punt op de nummer twee HVV Hengelo. Bentelo zal dus er alles aan moeten doen om te winnen en daarmee het kampioenschap binnen te halen.

Locatie: Sportpark de Pol Bentelo

Tijdstip: 14.00

Tot zondag, voor hopelijk een historische wedstrijd!

,
56 teams maakten van Appel & Ei toernooi wederom een succes!

06 jun

56 teams maakten van Appel & Ei toernooi wederom een succes!

Door Thijs Nijland | Tags Senioren

Op zondag 4 juni stond de 34e editie van het Appel…

VV Bentelo gaat werken met VOG voor (jeugd) vrijwilligers

06 jun

VV Bentelo gaat werken met VOG voor (jeugd) vrijwilligers

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

Als vereniging hebben we sociale veiligheid hoog in…

Onze sponsoren