• Door Stef Haverkate
  • Geplaats op dinsdag 2 mei 2017

Kampioenschap lonkt voor Bentelo 2!

Na het bekersucces van vorig jaar, kan Bentelo 2 aankomend weekend kampioen worden in de competitie! Aanstaande zondag om 11:15 wordt er op Sportpark de Pol gespeeld tegen directe concurrent Buurse 2.
Bij winst is Bentelo 2 verzekerd van het kampioenschap, mis dit niet en kom ons aanmoedigen!!

Naast het kampioenschap is Bentelo 2 wederom vertegenwoordigd in het bekertoernooi. As woensdag wordt in de halve finale gespeeld tegen KSH 2. Ook bij deze wedstrijd is al jullie steun welkom om samen de bekerfinale te halen!! Aanvang 19:30 op Sportpark de Pol.

Voorbeschouwing UDI 1 – Bentelo 1

23 sep

Voorbeschouwing UDI 1 – Bentelo 1

Door Marco van den Ham | Tags Bentelo 1

Het seizoen 2017/2018 staat op het punt van beginnen.

Poule indeling Tukkercup is bekend!

07 sep

Onze sponsoren