Jubileum 75 jaar V.V. Bentelo
  • Door Thijs Nijland
  • Geplaats op zaterdag 10 oktober 2020

Jubileum 75 jaar V.V. Bentelo

Vandaag bestaat V.V. Bentelo 75 jaar! Een prachtige mijlpaal waar we als vereniging trots op zijn. Door het coronavirus heeft het bestuur van V.V. Bentelo al in een eerder stadium besloten om de viering van dit jubileum te verplaatsen naar volgend jaar. In het weekend van 8 t/m 10 oktober 2021 zullen we als vereniging uitgebreid stilstaan bij ons 75 jarig bestaan en dit heugelijke feit met alle betrokkenen vieren!

Corona maatregelen update na 13 oktober

14 okt

Corona maatregelen update na 13 oktober

Door Rien Nijland

Zoals dinsdagavond 13 oktober in de persconferentie…

Bentelo-Lochuizen : 6 - 2

05 okt

Bentelo-Lochuizen : 6 - 2

Door Marco van den Ham | Tags Bentelo 1, Wedstrijdverslagen

Op zondag 4 oktober stond voor Bentelo de 2e competitiewedstrijd…

Onze sponsoren