JO7 tegen de moeders 2023

Woensdag 21 juni stond de laatste training van de JO7 teams op het programma.
Wij als trainers, Kars, Pim, Luuk, Laurens en Theo, kijken terug op een heel mooi seizoen. We begonnen met 24 kinderen, maar uiteindelijk hebben er 28 kinderen meegetraind dit seizoen. Bij aanvang van de competitie zijn we met 2 teams gestart aan de competitie, na de winterstop kwam daar nog een 3e team bij, de rest bleef alleen trainen op woensdagavond. We hadden de kinderen beloofd om het seizoen op een speciale en leuke manier af te sluiten, en dat is zeker gelukt.
We zeiden tegen de kinderen na een kwartiertje trainen dat we een bijzondere tegenstander voor hen hadden gezocht. De verbazing was dan ook enorm toen ze hun moeders in sporttenue het veld op zagen sprinten. Er werden 2 moeder-teams gemaakt (elk kind speelde tegen zijn of haar eigen moeder). De vele aanwezige toeschouwers, opa’s, oma’s, vaders, broertjes en zusjes, zagen 2 leuke wedstrijden, maar echt spannende werd het nooit. De jongens lieten de moeders alle hoeken van het veld zien en beide teams wisten hun wedstrijd dan ook overtuigend te winnen.
De fotograven wisten vele mooie acties vast te leggen, veel kijk plezier.

Foto's

Mijlpaal: Eerste officiële dameswedstrijd van VV Bentelo een feit!

30 sep

Mijlpaal: Eerste officiële dameswedstrijd van VV Bentelo een feit!

Door Thijs Nijland

In de 78 jarige historie van VV Bentelo zijn er al…

Jubileumfeest Club van 100 VV Bentelo

26 sep

Jubileumfeest Club van 100 VV Bentelo

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

Leden van de Club van 100, jeugdbestuur, leiders en…

Onze sponsoren