JO7 tegen de moeders 2023

Woensdag 21 juni stond de laatste training van de JO7 teams op het programma.
Wij als trainers, Kars, Pim, Luuk, Laurens en Theo, kijken terug op een heel mooi seizoen. We begonnen met 24 kinderen, maar uiteindelijk hebben er 28 kinderen meegetraind dit seizoen. Bij aanvang van de competitie zijn we met 2 teams gestart aan de competitie, na de winterstop kwam daar nog een 3e team bij, de rest bleef alleen trainen op woensdagavond. We hadden de kinderen beloofd om het seizoen op een speciale en leuke manier af te sluiten, en dat is zeker gelukt.
We zeiden tegen de kinderen na een kwartiertje trainen dat we een bijzondere tegenstander voor hen hadden gezocht. De verbazing was dan ook enorm toen ze hun moeders in sporttenue het veld op zagen sprinten. Er werden 2 moeder-teams gemaakt (elk kind speelde tegen zijn of haar eigen moeder). De vele aanwezige toeschouwers, opa’s, oma’s, vaders, broertjes en zusjes, zagen 2 leuke wedstrijden, maar echt spannende werd het nooit. De jongens lieten de moeders alle hoeken van het veld zien en beide teams wisten hun wedstrijd dan ook overtuigend te winnen.
De fotograven wisten vele mooie acties vast te leggen, veel kijk plezier.

Foto's

voetbalschoenen van Toon Katier

21 feb

voetbalschoenen van Toon Katier

Door Marco van den Ham

De kleinste jeugd van V.V. Bentelo krijgt voor de 4e…

SPELER VAN DE WEEK

21 feb

SPELER VAN DE WEEK

Door Marco van den Ham | Tags Speler van de week

A.s. zondag bij de thuiswedstrijd van Bentelo 1 tegen…

Onze sponsoren