JO7-1 tegen JO7-2

Afgelopen zaterdag werd op een uitverkocht sportcomplex de Pol dé “clubderby” van het jaar gespeeld. Bentelo JO7-1 tegen Bentelo JO7-2. De eerste helft was JO7-2 het iets betere team, op scherp gezet door de leiders Michel en Martijn. Jidde en Fedde combineerden mooi met elkaar en maakten enkele mooie doelpunten. Daarnaast speelde Nout als een echte goaltjesdief en wist enkele keren slim te scoren. Is alleen het doelpunten maken belangrijk, nee je moet ook je tegenstander van scoren afhouden. Op het middenveld wist Sem menig bal te onderscheppen en een nieuwe aanval op te zetten. Mocht JO7-1 er toch een keer doorheen komen, dan kwamen ze Jordy nog tegen. Nadat hij de bal had onderschept, speelde hij deze met een mooi wippertje snel weer richting het doel van JO7-1. De 2e helft waren de rollen omgedraaid. Door een tactische aanpassing in de speelstijl, door de leiders Tom en Roy (spelen in een ruit) was JO7-1 in de 2e helft iets steker dan JO7-2. Met Pim als spits, die enkele mooie doelpunten maakte, maar ook goed samen speelde zodat o.a. Ferre kon scoren, werd de achtervolging ingezet. Naast het goals maken wist Ferre op het middenveld ook veel duels te winnen net als Luuk en Lars. Luuk stond wat meer naar voren en wist ook enkele mooie voorzetten te geven. Lars speelde als verdedigende middenvelder en liet er bijna niemand meer langs. Mocht dit toch gebeuren, dan stond Duuk er nog als slot op de deur. Ook wist hij, op snelheid opkomend langs de zijlijn, nog een mooi doelpunt te maken.

JONGENS BEDANKT VOOR DEZE MOOIE WEDSTRIJD.

,
Mijlpaal: Eerste officiële dameswedstrijd van VV Bentelo een feit!

30 sep

Mijlpaal: Eerste officiële dameswedstrijd van VV Bentelo een feit!

Door Thijs Nijland

In de 78 jarige historie van VV Bentelo zijn er al…

Jubileumfeest Club van 100 VV Bentelo

26 sep

Jubileumfeest Club van 100 VV Bentelo

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

Leden van de Club van 100, jeugdbestuur, leiders en…

Onze sponsoren