Jeugdteams 2020 2021
  • Door Rien Nijland
  • Geplaats op woensdag 5 augustus 2020

Indeling jeugdteams 2020 2021 incl leiders, trainers en tijden

De indeling voor alle jeugdteams vinden jullie onderstaand.

Indeling jeugd seizoen 2020 2021          
JO 19-1       JO 19-2      
1 Jurre Groothuis   1 Kars Veelers  
2 Tom Dijkstra   2 Bram Rekers  
3 Mart Vehof   3 Thiemen Nagenborg  
4 Gijs Hoff   4 Rob Jan Kamphuis  
5 Thom Waanders   5 Stijn Jannink  
6 Stef Waanders   6 Rinze Borre  
7 Niels Haverkate   7 Jelte Veelers  
8 Wout Nijland   8 Tim Nagenborg  
9 Moritz Jansen   9 Cas Hummelink  
10 Bart Ottink   10 Jorn  Bunte  
11 Jesse Ottink   11 Sem Katier  
12 Sjoerd Nijland   * word verder aangevuld vanuit de JO19-1  
13 Jurian Leussink          
14 Timo Veldhof          
15 Twan Wesselink          
16 Pim  Bokdam          
17 Sep Geelen          
        Trainers Stephan  ter Avest (maandag)  
Trainer Frank Surink     Ties ter Avest (donderdag)  
               
Leiders Kevin de Koning   Leiders Gijs Wernink  
  Danny Ros     Jesse  van het Boscher  
  Wesley de Graaf          
               
Trainen Maandag 19.30 uur t/m 20.45 uur   Trainen Maandag 19.00 uur t/m 20.15 uur  
  Woensdag 19.30 uur t/m 20.45 uur     Woensdag 19.30 uur t/m 20.45 uur  
               
Sponsor Rebode GmbH Bentelo pasion for Recycling   Sponsor Extra Ondernemende Makelaars Bentelo  
               
JO 17-1              
1 Ties  Versteeg          
2 Thoby Kuiper          
3 Teun Hoff          
4 Chiel Zendman          
5 Maik Veldhof          
6 Tijn Epping          
7 Thomas Ottink          
8 Frank Vehof          
9 Wessel Huurne ter          
10 Luc Meulenkamp          
11 Sep Spoolder          
12 Tygo ten Thije          
13 Rik Jannink          
               
Trainer Coen  Wegink          
               
Leiders Mart Vischer          
  Stijn Praster          
  Stan  Delil          
               
Trainen Dinsdag 19.00 uur t/m 20.15 uur          
  Donderdag 19.00 uur t/m 20.15 uur          
               
Sponsor COOP Supermarkt Hengevelde          
JO15-1              
1 Lieke Rauwers          
2 Pim  Exterkate          
3 Daan  Loonen          
4 Mauro  Freie          
5 Wout  Overbeek          
6 Bram Overbeek          
7 Bart Veehof          
8 Rick  Vehof          
9 Niek Borre          
10 Wisse ten Hag          
11 Sen Rosink          
12 Stijn Rauwers          
13 Ties Wesselink          
               
Trainer Jonne Poelman          
               
Leiders Peter Paul  Vos          
  Lars Raanhuis          
  Niels Jansen          
               
Trainen Dinsdag 18.15 uur t/m 19.30 uur          
  Donderdag 18.15 uur t/m 19.30 uur          
               
Sponsor LuPro Production Bentelo          
               
JO 14-1              
1 Lars  Morsink          
2 Twan  Hartgerink          
3 Tijs Katier          
4 Kasten Asbreuk          
5 Milan  Holterman          
6 Jarne Exterkate          
7 Laurens Bosch          
8 Youp  Ros          
9 Douwe Exterkate          
10 Max Kleinsman          
11 Luuk Hemel          
12 Bram  Hummelink          
13 Tiem Nijland          
               
Trainers Benne Poelman (oneven weken)          
  Bram Rekers (even weken)          
               
Leiders Damon Tetero          
  Bas Dijkstra          
               
Trainen Dinsdag 18.15 uur t/m 19.30 uur          
  Donderdag 18.15 uur t/m 19.30 uur          
               
Sonsor Sweets & Soda Bentelo          
               
               
               
               
               
JO13-1              
1 Jesse  ter Doest          
2 Jesse  Borre          
3 Berjan Timmer          
4 Tom  Michorius          
5 Levi Blanke          
6 Rick Sprokkereef          
7 Liam  ten Siethof          
8 Tom  Apeldoorn          
9 Rens Apeldoorn          
10 Mike Drekkers          
11 Wietske Overbeek          
12 Hidde van Burgsteden          
13 Klaas Exterkate          
14 Evi Epping          
               
Trainers Huub Heuker of Hoek          
  Dion Bunte          
               
Leiders Gerbrand van Burgsteden          
  Arno ter Doest          
               
Trainen Dinsdag 17.45 uur t/m 19.00 uur          
  Donderdag 17.45 uur t/m 19.00 uur          
               
Sponsor Pascal Hemel Voliérebouw Bentelo          
               
JO 11-1       JO-11-2      
1 Lois Blanke   1 Lars Katier  
2 Douwe Lintelo   2 Nick  Drekkers  
3 Mats Meer van de   3 Isa Ankersmid  
4 Hielke Meulenkamp   4 Luuk Otten van  
5 Thymen Asbreuk   5 Jelte Lucas  
6 Ian Linderman   6 Rinze Lucas  
7 Stijn Waanders   7 Daan Hartgerink  
8 August Scholten   8 Sam Exterkate  
9 Job Kleinsman   9 Rob Jan Pierik  
               
Trainers Stephan  Blanke (dinsdag)   Trainers Stephan  Blanke (dinsdag)  
  Ties Versteeg (dinsdag)     Ties Versteeg (dinsdag)  
  Lars Raanhuis (donderdag)     Lars Raanhuis (donderdag)  
  Niels Janssen (donderdag)     Niels Janssen (donderdag)  
               
Leiders Jan  Ottenschot   Leiders Dennis Lucas  
  Stephan  Blanke     Frank Katier  
          John van Otten  
               
Trainen Dinsdag 18.00 uur t/m 19.00 uur   Trainen Dinsdag 18.00 uur t/m 19.00 uur  
  Donderdag 18.00 uur t/m 19.00 uur     Donderdag 18.00 uur t/m 19.00 uur  
               
Sponsor Exterkate Bouw Bentelo   Sponsor Pegasus Stables Bentelo  
               
               
               
               
               
JO 10-1       JO10-2      
1 Bente Siethof ten   1 Gijs Schukkink  
2 Koen Susanna   2 Imke ten Dam  
3 Casper Exterkate   3 Bente Waanders  
4 Ted Hartgerink   4 Thijs Aalderink  
5 Siem Ankersmid   5 Mart Blom  
6 Sieb Nijland   6 Jack Drekkers  
7 Luuk Volkerink   7 Rinze Haafkes  
8 Hesse Temmink          
9 Gijs  Gesing (alleen trainen)          
               
Trainers Peter-Paul Vos (maandag)   Trainers Peter-Paul Vos (maandag)  
  Jesse v/h Bolscher (maandag)     Jesse v/h Bolscher (maandag)  
  Stef Waanders (maandag)     Stef Waanders (maandag)  
  Tom Waanders (maandag)     Tom Waanders (maandag)  
(oneven weken) John van Otten (woensdag)   (oneven weken) John van Otten (woensdag)  
(even weken) Stephan Blanke (woensdag)   (even weken) Stephan Blanke (woensdag)  
  Sjoerd Nijland (woensdag)     Sjoerd Nijland (woensdag)  
  Wout Nijland (woensdag)     Wout Nijland (woensdag)  
  Twan Wesselink (woensdag)     Twan Wesselink (woensdag)  
               
Leiders Ruud  Temmink          
  Arjan  Volkerink (reserve)   Leiders Gerben Drekkers  
  Niek Exterkate (reserve)     Hans Schukkink  
               
Trainen Maandag 18.00 uur t/m 19.00 uur   Trainen Maandag 18.00 uur t/m 19.00 uur  
  Woensdag 18.00 uur t/m 19.00 uur     Woensdag 18.00 uur t/m 19.00 uur  
               
Sponsor Nijland Service BV Bentelo   Sponsor Bouwbedrijf Marc Linderman Bentelo  
               
JO9-1       JO 8-1      
1 Stijn Michorius   1 Ties Siegerink  
2 Tijn Vischedijk   2 Thijs Otten van  
3 Juriën Cattier   3 Lenn  Exterkate  
4 Hidde Meulenkamp   4 Joep Wegdam  
5 Stijn Pierik   5 Jurre Volkerink  
6 Fiep Meer van der   6 Mats  Exterkate  
7 Cuno Cattier   7 Jort Avest ter  
8 Niek Michorius          
               
Trainers Peter-Paul Vos (maandag)   Trainers Peter-Paul Vos (maandag)  
  Jesse v/h Bolscher (maandag)     Jesse v/h Bolscher (maandag)  
  Stef Waanders (maandag)     Stef Waanders (maandag)  
  Tom Waanders (maandag)     Tom Waanders (maandag)  
(oneven weken) John van Otten (woensdag)   (oneven weken) John van Otten (woensdag)  
(even weken) Stephan Blanke (woensdag)   (even weken) Stephan Blanke (woensdag)  
  Sjoerd Nijland (woensdag)     Sjoerd Nijland (woensdag)  
  Wout Nijland (woensdag)     Wout Nijland (woensdag)  
  Twan Wesselink (woensdag)     Twan Wesselink (woensdag)  
               
Leiders Wim  Meulenkamp   Leiders Rinze Exterkate  
  Gerald  Cattier     Ruben Exterkate  
               
Trainen Maandag 18.00 uur t/m 19.00 uur   Trainen Maandag 18.00 uur t/m 19.00 uur  
  Woensdag 18.00 uur t/m 19.00 uur     Woensdag 18.00 uur t/m 19.00 uur  
               
Sponsor Leusink Vee & Varkens Bentelo   Sponsor Vlees & Partyservice Rob Kleinsman  
               
JO 7-1       JO7-2      
1 Tijmen Cattier   1 Robin  Kleinsman  
2 Sven Vossebeld   2 Pepijn Jannink  
3 Rins Harink   3 Timo  Ankersmid  
4 Sepp Volkerink   4 Milan Smit  
5 Cas Jannink   5 Leo Borre  
        6 Vincent  Harleman  
               
Trainers Theo Broekkamp   Trainers Theo Broekkamp  
  Pim Exterkate     Pim Exterkate  
  Kars Veelers     Kars Veelers  
               
Leiders Marcel Vossebeld Leiders Roy  Kleinsman  
          Gijs Jannink  
               
Training Woensdag 18.00 uur t/m 19.00 uur   Training Woensdag 18.00 uur t/m 19.00 uur  
               
Sponsor Club van 100 Bentelo   Sponsor Club van 100 Bentelo  
               
JO7-3 (alleen trainen)            
1 Gijs Wegdam          
2 Dean Drekkers          
3 Jelmer Exterkate          
4 Gijs Pelle          
5 Sem  Leusink          
6 Feike  Exterkate          
7 Felix Heeres          
               
Trainers Theo Broekkamp          
  Pim Exterkate          
  Kars Veelers          
               
Training Woensdag 18.00 uur t/m 19.00 uur          
               
Sponsor Club van 100 Bentelo          
               
               
Keepers trainers            
  Martin Eissink          
  Eddy Delil (maandag)          
  Jorgen  Hartgerink (1x per 2 weken)          
  Thygo ten Thije (dinsdag)          
               

 

Veilig voetballen met Corona maatregelen

14 aug

Veilig voetballen met Corona maatregelen

Door Rien Nijland | Tags Bentelo 1

Veilig voetballen met Corona maatregelen. In overleg…

Voetbal seizoen 2019 en 2020 ten einde.

06 apr

Voetbal seizoen 2019 en 2020 ten einde.

Door Rien Nijland | Tags Bentelo 1, Jeugd

Beste spelers, leiders, trainers, scheidsrechters en…

Onze sponsoren