Hamoudi Jaafil ook in 2024-2025 hoofdtrainer van VV Bentelo!
  • Door Thijs Nijland
  • Tags Senioren
  • Geplaats op woensdag 1 november 2023

Hamoudi Jaafil ook in 2024-2025 hoofdtrainer van VV Bentelo!

De spelersgroep, staf, technische commissie en Hamoudi zijn zeer tevreden over de onderlinge samenwerking. Daarom zijn we blij te kunnen mededelen dat het contract is verlengd en dat Hamoudi dus ook volgend seizoen de hoofdtrainer is van onze vereniging.

In zijn debuutseizoen als hoofdtrainer werd Hamoudi kampioen met het eerste elftal in de 5e klasse. Ook in dit seizoen kent Bentelo 1 een prima start in de 4e klasse met 10 punten uit 5 gespeelde wedstrijden.

Trainers Bentelo behalen diploma VC1 Pupillen

28 mei

Trainers Bentelo behalen diploma VC1 Pupillen

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

Afgelopen maandag stond de laatste cursusavond gepland…

Jeugdweekend 2024

28 mei

Jeugdweekend 2024

Door Marco van den Ham

Op vrijdag 3 en zaterdag 4 mei vond het 2 jaarlijkse…

Onze sponsoren