• Door Marco van den Ham
  • Geplaats op zaterdag 25 januari 2020

Gezocht Historisch (beeld) materiaal V.V. Bentelo

Voor het aanstaande jubileum zijn we op zoek naar historisch materiaal van V.V. Bentelo. We zijn op zoek naar oude foto’s, video’s, krantenartikelen, voetbaltenues of ander materiaal uit het verleden van onze voetbalvereniging. Beschik je over materiaal dat we kunnen gebruiken voor het jubileum, en wil je dit (tijdelijk) ter beschikking stellen, neem dan contact op met Theo Broekkamp.

 

Corona maatregelen update na 13 oktober

14 okt

Corona maatregelen update na 13 oktober

Door Rien Nijland

Zoals dinsdagavond 13 oktober in de persconferentie…

Jubileum 75 jaar V.V. Bentelo

10 okt

Jubileum 75 jaar V.V. Bentelo

Door Thijs Nijland

Vandaag bestaat V.V. Bentelo 75 jaar! Een prachtige…

Onze sponsoren