• Door Marco van den Ham
  • Geplaats op zaterdag 25 januari 2020

Gezocht Historisch (beeld) materiaal V.V. Bentelo

Voor het aanstaande jubileum zijn we op zoek naar historisch materiaal van V.V. Bentelo. We zijn op zoek naar oude foto’s, video’s, krantenartikelen, voetbaltenues of ander materiaal uit het verleden van onze voetbalvereniging. Beschik je over materiaal dat we kunnen gebruiken voor het jubileum, en wil je dit (tijdelijk) ter beschikking stellen, neem dan contact op met Theo Broekkamp.

 

Bentelo – DTC’07 : 5 - 0

03 feb

Bentelo – DTC’07 : 5 - 0

Door Marco van den Ham | Tags Bentelo 1, Wedstrijdverslagen

Zondag 2 februari stond de thuiswedstrijd tegen DTC’07…

Frank Surink volgend seizoen trainer JO19-1

02 feb

Frank Surink volgend seizoen trainer JO19-1

Door Rien Nijland

Volgend seizoen zal Frank Surink de nieuwe trainer…

Onze sponsoren