Fc Trias 4 - Bentelo 2 : 0 - 1

Op deze vroege zondagochtend (9 uur spelen in Winterswijk) moesten wij aantreden tegen Fc Trias.

Nadat we 9 punten uit de 1e 3 wedstrijden hadden gehaald, gingen we ook vandaag voor de volle winst. Het begin was van onze kant goed. Na meerdere kansen wist Kaj met een slimme lob de keeper te verschalken. Hierna lukte het helaas niet om door te drukken. De ruststand was dus 0-1. Ook de tweede helft begonnen we goed, met een aantal kansen voor ons. Daarna zetten de gastheren ons iets meer onder druk. Door goed keeperswerk van Dustin wisten we de 0-1 voorsprong te behouden.

Volgende week komt Grol bij ons op bezoek. Om 11.15 rolt het balletje weer op sportpark de Pol!

 

,
Teamindeling jeugdteams seizoen 2023-2024

27 mei

Teamindeling jeugdteams seizoen 2023-2024

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen zijn al…

Vacatures: Trainer/coach jeugdelftallen VV Bentelo

24 mei

Vacatures: Trainer/coach jeugdelftallen VV Bentelo

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

VV Bentelo is een enthousiaste en groeiende voetbalvereniging.…

Onze sponsoren