Fc Trias 4 - Bentelo 2 : 0 - 1

Op deze vroege zondagochtend (9 uur spelen in Winterswijk) moesten wij aantreden tegen Fc Trias.

Nadat we 9 punten uit de 1e 3 wedstrijden hadden gehaald, gingen we ook vandaag voor de volle winst. Het begin was van onze kant goed. Na meerdere kansen wist Kaj met een slimme lob de keeper te verschalken. Hierna lukte het helaas niet om door te drukken. De ruststand was dus 0-1. Ook de tweede helft begonnen we goed, met een aantal kansen voor ons. Daarna zetten de gastheren ons iets meer onder druk. Door goed keeperswerk van Dustin wisten we de 0-1 voorsprong te behouden.

Volgende week komt Grol bij ons op bezoek. Om 11.15 rolt het balletje weer op sportpark de Pol!

 

,
voetbalschoenen van Toon Katier

21 feb

voetbalschoenen van Toon Katier

Door Marco van den Ham

De kleinste jeugd van V.V. Bentelo krijgt voor de 4e…

SPELER VAN DE WEEK

21 feb

SPELER VAN DE WEEK

Door Marco van den Ham | Tags Speler van de week

A.s. zondag bij de thuiswedstrijd van Bentelo 1 tegen…

Onze sponsoren