Diepenheim 1 - Bentelo 1 : 4 - 1

Afgelopen zondag stond voor Bentelo de eerste competitie op de rol.

Na een voorbereiding waarin Bentelo in veel verschillende formaties heeft gespeeld, met wisselend resultaat, moest het nu laten zien dat klaar was voor de competitie. In deze eerste competitieronde stond de lastige uitwedstrijd tegen Diepenheim op het programma. Het eerste kwart van de wedstrijd was voor de gastheren. Diepenheim zette meteen volop druk op de Bentelose defensie om meteen in de beginfase iets te forceren. Bentelo was niet bij machte om onder deze druk uit te voetballen en Diepenheim wist door het centrum een aantal keren gevaarlijk te worden. Dit resulteerde binnen twee minuten in de openingstreffer voor Diepenheim. Door verschillende dekkingsfouten aan Bentelose zijde, sneed Diepenheim door de Bentelose verdediging, waarna de spits, oog in oog met Kilian, koel binnenschoot. Hierna was Bentelo nog niet wakker. Een cornerbal in de zesde minuut kon vrij worden binnengekopt door een van gastheren.

In de loop van de eerste helft kwam Bentelo iets beter in de wedstrijd, al dan niet doordat Diepenheim enigszins gas terug nam. Bentelo kreeg iets meer de mogelijkheid om op te bouwen, om zo de voorste linie te kunnen bereiken. Via de flanken kwam Bentelo steeds vaker door en zette het meer druk op de verdediging van Diepenheim. Een schot van Bentelose zijde werd binnen de zestienmeter onrechtmatig met de arm gekeerd, waarna de scheidsrechter terecht een penalty toekende aan Bentelo. Deze werd goed binnengeschoten door Sten en had Bentelo de aansluitingstreffer te pakken. In deze fase had Bentelo het betere van het spel. Enkele minuten later was het diezelfde Sten die zich niet kon beheersen en wegens natrappen met rood van het veld werd gestuurd. Met een 2-1 achterstand en met tien man ging Bentelo rusten. Doelstelling voor de tweede helft was om geen doelpunten tegen te krijgen en, via de weinige kansen die we zouden krijgen, de gelijkmaker  proberen te forceren. Dit hield Bentelo tot een kleine 70 minuten vol. Hierna waren het wederom een tweetal dekkingsfouten, bij standaardsituaties, die tot doelpunten van Diepenheim leidden, waardoor uiteindelijk een 4-1 eindstand op het bord stond. Al met al een valse start van de competitie. Bentelo zal volgende week tegen
Delden uit een ander vaatje moeten tappen om een herhaling van de seizoenstart van vorig jaar te voorkomen.

 

,
Aanmelden nieuwe jeugdleden

01 jul

Aanmelden nieuwe jeugdleden

Door Marco van den Ham

Aanmelden nieuwe jeugdleden Jongens & Meisjes uit…

Onmisbaar: De vrijdagmorgenploeg!

28 jun

Onmisbaar: De vrijdagmorgenploeg!

Door Thijs Nijland | Tags Senioren

Ons sportcomplex “de Pol” ligt er strak bij. Zo werden…

Onze sponsoren