• Door Marco van den Ham
  • Geplaats op dinsdag 25 mei 2021

De kleinste jeugd van V.V. Bentelo krijgt voor de 3e keer voetbalschoenen van Toon Katier.

In het verleden plaatsten we regelmatig een oproep in “Kontakt” en op de website m.b.t. 2e hands voetbalschoenen. Op die manier kunnen we de jeugd uit Bentelo, Wiene en Zeldam op een goedkopere manier aan de voetbalsport deel laten nemen.

5 jaar geleden kregen we een telefoontje van Toon Katier (van de Hös), hij wilde graag iets voor de jeugd doen, en stelde 10 paar nieuwe schoenen beschikbaar voor onze allerkleinste voetballertjes en 3 jaar later zelfs 12 paar.

En jawel, ook dit jaar, met wederom een fikse korting van `t Hoen Sport er overheen, kregen we opnieuw 12 paar spiksplinternieuwe voetbalschoenen. En zo loopt onze kleinste jeugd bijna allemaal op voetbalschoenen van Toon te voetballen.

Toon, namens de kinderen en de V.V. Bentelo, nogmaals bedankt voor deze prachtige sponsoring.

Aanmelden nieuwe jeugdleden 4 tegen 4 competitie

07 jul

Aanmelden nieuwe jeugdleden 4 tegen 4 competitie

Door Marco van den Ham

Aanmelden nieuwe jeugdleden 4 tegen 4 competitie Jongens…

Viering jubileum V.V. Bentelo 75 jaar 1 t/m 3 april 2022

28 jun

Viering jubileum V.V. Bentelo 75 jaar 1 t/m 3 april 2022

Door Thijs Nijland | Tags Bentelo 1, Jeugd

Vorig jaar, op 10 oktober 2020, was het 75 jaar geleden…

Onze sponsoren