• Door Marco van den Ham
  • Geplaats op dinsdag 25 mei 2021

De kleinste jeugd van V.V. Bentelo krijgt voor de 3e keer voetbalschoenen van Toon Katier.

In het verleden plaatsten we regelmatig een oproep in “Kontakt” en op de website m.b.t. 2e hands voetbalschoenen. Op die manier kunnen we de jeugd uit Bentelo, Wiene en Zeldam op een goedkopere manier aan de voetbalsport deel laten nemen.

5 jaar geleden kregen we een telefoontje van Toon Katier (van de Hös), hij wilde graag iets voor de jeugd doen, en stelde 10 paar nieuwe schoenen beschikbaar voor onze allerkleinste voetballertjes en 3 jaar later zelfs 12 paar.

En jawel, ook dit jaar, met wederom een fikse korting van `t Hoen Sport er overheen, kregen we opnieuw 12 paar spiksplinternieuwe voetbalschoenen. En zo loopt onze kleinste jeugd bijna allemaal op voetbalschoenen van Toon te voetballen.

Toon, namens de kinderen en de V.V. Bentelo, nogmaals bedankt voor deze prachtige sponsoring.

TVV 1 - Bentelo 1

18 okt

TVV 1 - Bentelo 1

Door Marco van den Ham | Tags Bentelo 1, Wedstrijdverslagen

Zondag 10 oktober stond de uitwedstrijd tegen TVV op…

Spelers van de week

18 okt

Spelers van de week

Door Marco van den Ham | Tags Speler van de week

A.s. zondag bij de thuiswedstrijd van Bentelo 1 tegen…

Onze sponsoren