Corona maatregelen na 28-09-2020
  • Door Rien Nijland
  • Geplaats op dinsdag 29 september 2020

Corona maatregelen na 28-09-2020

Vanwege de regels die door de regering gisteren zijn afgekondigd is het niet toegestaan om te gaan kijken bij trainingen en wedstrijden, dus is het niet toegestaan om het sportpark te betreden. Dit geld niet voor de mensen die op dat moment een functie hebben zoals trainer/leider of kleedkamer dienst hebben. Voor komend weekend zullen we op de site (vvbentelo.nl) meer informatie geven omtrent de maatregelen tijdens wedstrijden.

Voor alle regels zie https://vvbentelo.nl/club/corona-maatregelen.html

AANMELDEN NIEUWE LEDEN VÓÓR 1 APRIL

15 mrt

AANMELDEN NIEUWE LEDEN VÓÓR 1 APRIL

Door Marco van den Ham

Mochten er volwassenen of kinderen zijn die graag lid…

AFMELDEN JEUGD- EN SENIORENLEDEN    VÓÓR 1 APRIL

15 mrt

AFMELDEN JEUGD- EN SENIORENLEDEN VÓÓR 1 APRIL

Door Marco van den Ham

Het is door corona een rare, moeilijke en onzekere…

Onze sponsoren