Corona maatregelen na 28-09-2020
  • Door Rien Nijland
  • Geplaats op dinsdag 29 september 2020

Corona maatregelen na 28-09-2020

Vanwege de regels die door de regering gisteren zijn afgekondigd is het niet toegestaan om te gaan kijken bij trainingen en wedstrijden, dus is het niet toegestaan om het sportpark te betreden. Dit geld niet voor de mensen die op dat moment een functie hebben zoals trainer/leider of kleedkamer dienst hebben. Voor komend weekend zullen we op de site (vvbentelo.nl) meer informatie geven omtrent de maatregelen tijdens wedstrijden.

Voor alle regels zie https://vvbentelo.nl/club/corona-maatregelen.html

Corona maatregelen update na 13 oktober

14 okt

Corona maatregelen update na 13 oktober

Door Rien Nijland

Zoals dinsdagavond 13 oktober in de persconferentie…

Jubileum 75 jaar V.V. Bentelo

10 okt

Jubileum 75 jaar V.V. Bentelo

Door Thijs Nijland

Vandaag bestaat V.V. Bentelo 75 jaar! Een prachtige…

Onze sponsoren