Club van 100 sponsort nieuwe trainingsattributen
  • Door Thijs Nijland
  • Geplaats op woensdag 29 september 2021

Club van 100 sponsort nieuwe trainingsattributen

Het nieuwe seizoen is inmiddels in volle gang en om de trainingsmogelijkheden te vergroten kwamen er vanuit de jeugdafdeling enkele verzoeken binnen voor het uitbreiden van het beschikbare trainingsmateriaal. Om hier invulling aan te geven zijn inmiddels allerlei extra materialen aangeschaft waaronder een doelwand, vrije trap poppen en extra verstelbare hordes.

Deze materialen zijn beschikbaar gesteld door de leden van de Club van 100 VV Bentelo. Ook via deze weg bedanken wij de leden van de Club van 100 VV Bentelo voor hun jaarlijkse bijdrage ter ondersteuning van onze jeugdafdeling!

BNB Bokaal prooi voor Bentelo 5!

19 sep

BNB Bokaal prooi voor Bentelo 5!

Door Thijs Nijland | Tags Senioren

Afgelopen zondag stond de laatste speelronde van de…

SPELER VAN DE WEEK

18 sep

SPELER VAN DE WEEK

Door Marco van den Ham | Tags Speler van de week

A.s. zondag bij de thuiswedstrijd van Bentelo 1 tegen…

Onze sponsoren