Club van 100 sponsort nieuwe trainingsattributen
  • Door Thijs Nijland
  • Geplaats op woensdag 29 september 2021

Club van 100 sponsort nieuwe trainingsattributen

Het nieuwe seizoen is inmiddels in volle gang en om de trainingsmogelijkheden te vergroten kwamen er vanuit de jeugdafdeling enkele verzoeken binnen voor het uitbreiden van het beschikbare trainingsmateriaal. Om hier invulling aan te geven zijn inmiddels allerlei extra materialen aangeschaft waaronder een doelwand, vrije trap poppen en extra verstelbare hordes.

Deze materialen zijn beschikbaar gesteld door de leden van de Club van 100 VV Bentelo. Ook via deze weg bedanken wij de leden van de Club van 100 VV Bentelo voor hun jaarlijkse bijdrage ter ondersteuning van onze jeugdafdeling!

Wegen VV Bentelo en Bert-Jan Heupers scheiden na 2021-2022

06 dec

Wegen VV Bentelo en Bert-Jan Heupers scheiden na 2021-2022

Door Thijs Nijland | Tags Bentelo 1, Senioren

Na 4 jaar komt er na dit seizoen een einde aan de samenwerking…

De Sint heeft de jongste jeugd van onze club ook dit jaar niet in de kou laten staan!

02 dec

De Sint heeft de jongste jeugd van onze club ook dit jaar niet in de kou laten staan!

Door Thijs Nijland

Door de Corona crisis heeft hij ervoor gekozen om dit…

Onze sponsoren