BSC unison JO15-1 - VVBentelo JO15-1 : 5 - 3

Zaterdag stond de wedstrijd BSC unison JO15-1 VVBentelo JO15-1 op het programma.

We begonnen de wedstrijd slecht we kwamen na 5 minuten al 1-0 achter. In de 15 minuut maakte de linksbuiten van bsc unison een actie kwam in de zestien en toen maakte de verdediger een domme overtreding in de zestien en het was een penalty, die schoten ze er in en al snel kwam Bentelo 2-0 achter daarna paar minuten later maakten unison al snel de 3-0. Na de rust kregen we in de 45ste minuut een hoekschop die werd goed genomen en bart maakte hem af 3-1. Daarna paar minuten later scoorde unison weer en kwamen we 4-1 achter daarna kwamen we weer een beetje terug in de wedstrijd en toen scoorde Twan vanuit de rebound linksonder in de hoek 4-2 dus 5 minuten later scoorde Bart nog een keer ook vanuit een rebound en stond het 4-3  toen, 5 minuten voor het eind scoord bsc unison nog een keer toen was het 5-3

 

Volgende week moeten we tegen vv twente JO15-1

 

,
Teamindeling jeugdteams seizoen 2023-2024

27 mei

Teamindeling jeugdteams seizoen 2023-2024

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen zijn al…

Vacatures: Trainer/coach jeugdelftallen VV Bentelo

24 mei

Vacatures: Trainer/coach jeugdelftallen VV Bentelo

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

VV Bentelo is een enthousiaste en groeiende voetbalvereniging.…

Onze sponsoren