Bon Boys JO15-2 - Bentelo JO15-1 : 2 - 1

In de wedstrijd werd er van af het begin goed druk gezet  en was iedereen fanatiek.

Bij de tegenstander werd er nagetrapt, waarop hun leiding goed reageerde door hem direct te wisselen. Kort hierna werd er gescoord door de tegenstander. Er werd op goal geschoten waarop Timber een goed antwoord had, maar uiteindelijk in de rebound werd er alsnog gescoord. In de tweede helft werd er gescoord door ons. Een goeie aangesneden vrije trap van Gijs werd goed binnen gekopt door Jesse. Er werd nog steeds goed gespeeld. Hierna bracht BonBoys de eerder gewisselde speler(wegens natrappen) weer in het veld waarna er enige discussies ontstonden.. Uiteindelijk scoorde BonBoys via een goeie vrije trap.
En toen was de wedstrijd af. 1-2 voor BonBoys.

Thom Waanders

 

Teamindeling jeugdteams seizoen 2023-2024

27 mei

Teamindeling jeugdteams seizoen 2023-2024

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen zijn al…

Vacatures: Trainer/coach jeugdelftallen VV Bentelo

24 mei

Vacatures: Trainer/coach jeugdelftallen VV Bentelo

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

VV Bentelo is een enthousiaste en groeiende voetbalvereniging.…

Onze sponsoren