Bon Boys JO15-2 - Bentelo JO15-1 : 2 - 1

In de wedstrijd werd er van af het begin goed druk gezet  en was iedereen fanatiek.

Bij de tegenstander werd er nagetrapt, waarop hun leiding goed reageerde door hem direct te wisselen. Kort hierna werd er gescoord door de tegenstander. Er werd op goal geschoten waarop Timber een goed antwoord had, maar uiteindelijk in de rebound werd er alsnog gescoord. In de tweede helft werd er gescoord door ons. Een goeie aangesneden vrije trap van Gijs werd goed binnen gekopt door Jesse. Er werd nog steeds goed gespeeld. Hierna bracht BonBoys de eerder gewisselde speler(wegens natrappen) weer in het veld waarna er enige discussies ontstonden.. Uiteindelijk scoorde BonBoys via een goeie vrije trap.
En toen was de wedstrijd af. 1-2 voor BonBoys.

Thom Waanders

 

Aanmelden nieuwe jeugdleden

01 jul

Aanmelden nieuwe jeugdleden

Door Marco van den Ham

Aanmelden nieuwe jeugdleden Jongens & Meisjes uit…

Onmisbaar: De vrijdagmorgenploeg!

28 jun

Onmisbaar: De vrijdagmorgenploeg!

Door Thijs Nijland | Tags Senioren

Ons sportcomplex “de Pol” ligt er strak bij. Zo werden…

Onze sponsoren