BNB Bokaal prooi voor Bentelo 5!
  • Door Thijs Nijland
  • Tags Senioren
  • Geplaats op dinsdag 19 september 2023

BNB Bokaal prooi voor Bentelo 5!

Afgelopen zondag stond de laatste speelronde van de Bertus Nijland Bokaal op het programma. In een onderling duel wist het vijfde het zesde elftal op een gelijkspel (3-3) te houden waardoor Bentelo 5 dit keer de beker in ontvangst mocht nemen. Op de slotdag wist Bentelo 7 te winnen van Bentelo 8 waardoor het zevende op de 3e plaats is geeindigd!

A.s. zondag: Bentelo 1 periodekampioen?

25 mei

A.s. zondag: Bentelo 1 periodekampioen?

Door Thijs Nijland | Tags Bentelo 1

Morgen staat de laatste competitiewedstrijd ons eerste…

Bentelo JO7-1 – BSC/Unisson JO7-1

21 mei

Bentelo JO7-1 – BSC/Unisson JO7-1

Door Marco van den Ham

Afgelopen zaterdag stond de topper van de 4 tegen 4…

Onze sponsoren