Bentelo JO7-2 - SV Delden JO7 : 6-3

Afgelopen zaterdag speelden de jongens van JO7-2, onder begeleiding van Tim, Kairo en Rob, hun allereerste officiële wedstrijd. Op een zonnig en uitverkocht sportcomplex de Pol was SV Delden de tegenstander. Bentelo begon ijzersterk en wist dan ook al snel de 1-0 te maken. Delden kwam goed terug en maakte de 1-1. Aangemoedigd door de vele aanwezige mama’s, papa’s, oma’s en opa’s wist Bentelo weer op voorsprong te komen. Mick en Job waren vaak in de spits te vinden, en ze wisten samen met enkele zeer mooie acties de score op te voeren tot 6 doelpunten. Julan, Lout en Timo vormden een ijzersterk middenveld, ze veroverden veel ballen en zorgden er met mooie passes voor dat de bal weer snel bij de spitsen kwam. Wist er toch een speler van Delden richting het doel van Bentelo te komen, dan stonden daar altijd nog Max en Mats. Met hun goede inzicht en resoluut ingrijpen wisten ze de jongen uit Delden het scoren bijna onmogelijk te maken. Na 2x 20 minuten stond er een 6-3 overwinning voor Bentelo op het scorebord.

JONGENS BEDANKT VOOR DEZE MOOIE WEDSTRIJD,EN PUBLIEK BEDANT VOOR HET AANMOEDIGEN.

A.s. zondag: Bentelo 1 periodekampioen?

25 mei

A.s. zondag: Bentelo 1 periodekampioen?

Door Thijs Nijland | Tags Bentelo 1

Morgen staat de laatste competitiewedstrijd ons eerste…

Bentelo JO7-1 – BSC/Unisson JO7-1

21 mei

Bentelo JO7-1 – BSC/Unisson JO7-1

Door Marco van den Ham

Afgelopen zaterdag stond de topper van de 4 tegen 4…

Onze sponsoren