Bentelo JO15-1 - UDI JO15-1 : 1 - 5

Afgelopen zaterdag stond er een belangrijke wedstrijd op het programma tegen UDI JO15-1.

We begonnen de wedstrijd redelijk goed, we creëerden kansen alleen gingen die er helaas niet in. Toen kreeg UDI een vrije trap en die kwam raar voor het doel en daardoor ging die er in dus stonden we 0-1 achter. Voor de rest gebeurde er in de eerste helft ook niet veel meer dan hier en daar een paar kansjes. We begonnen de tweede helft, en het ging gelijk op. We kregen rond de 40 á 45ste minuut een vrije trap en die werd binnen gekopt door Stef dus het was 1-1. Jammer genoeg kwamen we 2 minuten na de aftrap al weer 1-2 achter te staan. Rond de 50ste minuut gingen we 1 op 1 spelen, maar er gebeurde tot de 60ste minuut niet veel. Dus toen ging de nog een verdediger mee naar voren en hadden we dus nog maar 2 verdedigers over. En het ging nog even goed alleen toen scoorden ze de 1-3.

Vanaf toen ging het snel en kregen we nog 2 goals tegen waardoor we de wedstrijd uit eindelijk dus met 1-5 verloren.

 

,
Aanmelden nieuwe jeugdleden

01 jul

Aanmelden nieuwe jeugdleden

Door Marco van den Ham

Aanmelden nieuwe jeugdleden Jongens & Meisjes uit…

Onmisbaar: De vrijdagmorgenploeg!

28 jun

Onmisbaar: De vrijdagmorgenploeg!

Door Thijs Nijland | Tags Senioren

Ons sportcomplex “de Pol” ligt er strak bij. Zo werden…

Onze sponsoren