Bentelo 6 - Rietmolen 5 : 8 - 2

Na de zeperd in Markelo had het zesde wat recht te zetten. En dat gebeurde afgelopen zondag.

Rietmolen, die wel in Bentelo op het kunstgras willen spelen ivm de aanwezige kurk ipv rubber, waren de klos. Direct in het begin kwam het zesde aan het scoren, wat resulteerde in een snelle voorsprong. Door drie doelpunten van Erwin Averdijk, twee van Rene Schutte, een van Sander Ros en zekers vermeldenswaardig de beauty van onze Wouter Lelieveld, en een eigen doelpunt van Rietmolen maakte de eindstand op 8-2. Al met al een gezellige pot, onder goede arbitrale leiding, met een goed spelende gastspeler die zekers zijn stempel op de wedstrijd heeft gezet.

 

Rudi Buschers

 

 

,
SPEELSTER VAN DE WEEK

16 apr

SPEELSTER VAN DE WEEK

Door Marco van den Ham | Tags Speler van de week

A.s. zondag bij de thuiswedstrijd van Bentelo 1 tegen…

Bentelo JO7-2 - SV Delden JO7 :  6-3

10 apr

Bentelo JO7-2 - SV Delden JO7 : 6-3

Door Marco van den Ham | Tags Wedstrijdverslagen

Afgelopen zaterdag speelden de jongens van JO7-2, onder…

Onze sponsoren