Bentelo 6 - Rietmolen 5 : 8 - 2

Na de zeperd in Markelo had het zesde wat recht te zetten. En dat gebeurde afgelopen zondag.

Rietmolen, die wel in Bentelo op het kunstgras willen spelen ivm de aanwezige kurk ipv rubber, waren de klos. Direct in het begin kwam het zesde aan het scoren, wat resulteerde in een snelle voorsprong. Door drie doelpunten van Erwin Averdijk, twee van Rene Schutte, een van Sander Ros en zekers vermeldenswaardig de beauty van onze Wouter Lelieveld, en een eigen doelpunt van Rietmolen maakte de eindstand op 8-2. Al met al een gezellige pot, onder goede arbitrale leiding, met een goed spelende gastspeler die zekers zijn stempel op de wedstrijd heeft gezet.

 

Rudi Buschers

 

 

,
Teamindeling jeugdteams seizoen 2023-2024

27 mei

Teamindeling jeugdteams seizoen 2023-2024

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen zijn al…

Vacatures: Trainer/coach jeugdelftallen VV Bentelo

24 mei

Vacatures: Trainer/coach jeugdelftallen VV Bentelo

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

VV Bentelo is een enthousiaste en groeiende voetbalvereniging.…

Onze sponsoren