Bentelo 6 - Rietmolen 5 : 8 - 2

Na de zeperd in Markelo had het zesde wat recht te zetten. En dat gebeurde afgelopen zondag.

Rietmolen, die wel in Bentelo op het kunstgras willen spelen ivm de aanwezige kurk ipv rubber, waren de klos. Direct in het begin kwam het zesde aan het scoren, wat resulteerde in een snelle voorsprong. Door drie doelpunten van Erwin Averdijk, twee van Rene Schutte, een van Sander Ros en zekers vermeldenswaardig de beauty van onze Wouter Lelieveld, en een eigen doelpunt van Rietmolen maakte de eindstand op 8-2. Al met al een gezellige pot, onder goede arbitrale leiding, met een goed spelende gastspeler die zekers zijn stempel op de wedstrijd heeft gezet.

 

Rudi Buschers

 

 

,
SPELER VAN DE WEEK

06 dec

SPELER VAN DE WEEK

Door Marco van den Ham | Tags Speler van de week

A.s. zondag bij de thuiswedstrijd van Bentelo 1 tegen…

FC 't Centrum - V.V. Bentelo

05 dec

FC 't Centrum - V.V. Bentelo

Door Cas Hobert | Tags Bentelo 1, Wedstrijdverslagen

V.V. Bentelo wint met 0-3 in de lastige uitwedstrijd…

Onze sponsoren