Bentelo 6 - Noordijk 1 : 3 - 2

Het zesde begon fier, fris maar ook vooral scherp. Dit resulteerde al direct na 5 minuten in een voorsprong door een doelpunt van Joost Buschers.

Vrij snel daarna door een beauty van Erwin Averdijk kwam men op 2-0. Het vlaggeschip van Noordijk kwam sterk terug voor de rust, 2-1. Na de thee begin het zesde weer sterk met een haarzuiver, uitgevoerde vrije schop van Coen Wegink, 3-1. Opnieuw kwam Noordijk terug op 3-2, maar door solide verdedigingswerk wisten we de punten in Bentelo te houden. 

,
voetbalschoenen van Toon Katier

21 feb

voetbalschoenen van Toon Katier

Door Marco van den Ham

De kleinste jeugd van V.V. Bentelo krijgt voor de 4e…

SPELER VAN DE WEEK

21 feb

SPELER VAN DE WEEK

Door Marco van den Ham | Tags Speler van de week

A.s. zondag bij de thuiswedstrijd van Bentelo 1 tegen…

Onze sponsoren