Appel & Ei Toernooi 4 juni 2023

Appel & Ei Toernooi 4 juni 2023

Op zondag 4 juni  is het weer tijd voor het jaarlijks terugkerende Appel & Ei toernooi. Dit wordt alweer de 34ste editie. VV Bentelo organiseert dit toernooi als dank voor de steun van de sponsoren aan onze vereniging. Alle sponsoren worden uitgenodigd om deel te nemen aan dit toernooi. Net als voorgaande jaren zal het toernooi worden ingedeeld in drie categorieën, te weten:

  • Heren prestatie
  • Heren recreatie
  • Dames

Om 09.00u starten de eerste wedstrijden en de finale zal om 15.30u plaatsvinden. Evenals ieder ander jaar gaan we er weer vanuit dat het  een fantastische dag wordt vol van sportiviteit, gezelligheid en vooral sportplezier. Aan de Bentelosestraat wordt een extra parkeerplaats gecreëerd. De organisatie hoopt op weer een mooie dag samen met al haar sponsoren.  Natuurlijk ben je ook van harte welkom als je niet deelneemt.

Organisatie
Appel & Ei toernooi

,
56 teams maakten van Appel & Ei toernooi wederom een succes!

06 jun

56 teams maakten van Appel & Ei toernooi wederom een succes!

Door Thijs Nijland | Tags Senioren

Op zondag 4 juni stond de 34e editie van het Appel…

VV Bentelo gaat werken met VOG voor (jeugd) vrijwilligers

06 jun

VV Bentelo gaat werken met VOG voor (jeugd) vrijwilligers

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

Als vereniging hebben we sociale veiligheid hoog in…

Onze sponsoren