Appel & Ei Toernooi 4 juni 2023

Appel & Ei Toernooi 4 juni 2023

Op zondag 4 juni  is het weer tijd voor het jaarlijks terugkerende Appel & Ei toernooi. Dit wordt alweer de 34ste editie. VV Bentelo organiseert dit toernooi als dank voor de steun van de sponsoren aan onze vereniging. Alle sponsoren worden uitgenodigd om deel te nemen aan dit toernooi. Net als voorgaande jaren zal het toernooi worden ingedeeld in drie categorieën, te weten:

  • Heren prestatie
  • Heren recreatie
  • Dames

Om 09.00u starten de eerste wedstrijden en de finale zal om 15.30u plaatsvinden. Evenals ieder ander jaar gaan we er weer vanuit dat het  een fantastische dag wordt vol van sportiviteit, gezelligheid en vooral sportplezier. Aan de Bentelosestraat wordt een extra parkeerplaats gecreëerd. De organisatie hoopt op weer een mooie dag samen met al haar sponsoren.  Natuurlijk ben je ook van harte welkom als je niet deelneemt.

Organisatie
Appel & Ei toernooi

,
BNB Bokaal prooi voor Bentelo 5!

19 sep

BNB Bokaal prooi voor Bentelo 5!

Door Thijs Nijland | Tags Senioren

Afgelopen zondag stond de laatste speelronde van de…

SPELER VAN DE WEEK

18 sep

SPELER VAN DE WEEK

Door Marco van den Ham | Tags Speler van de week

A.s. zondag bij de thuiswedstrijd van Bentelo 1 tegen…

Onze sponsoren