Appel&EI toernooi 2022!
  • Door Thijs Nijland
  • Tags Senioren
  • Geplaats op maandag 20 juni 2022

Appel&EI toernooi 2022!

Op zondag 28 augustus is het eindelijk weer tijd voor het Appel & Ei toernooi. Na 2 jaar afwezigheid staat de 33e editie van dit toernooi op het programma. VV Bentelo organiseert dit toernooi als dank voor de steun van de sponsoren aan onze vereniging. Alle sponsoren worden uitgenodigd om deel te nemen aan dit toernooi. Sponsoren die zich nog niet hebben aangemeld, kunnen dit alsnog doen via appelenei@vvbentelo.nl. Net als voorgaande jaren zal het toernooi worden ingedeeld in drie categorieën, te weten:

  • Heren prestatie
  • Heren recreatie
  • Dames

Om 09.00u starten de eerste wedstrijden en de finale vindt om 15.30u plaats. Evenals ieder ander jaar gaan we er weer vanuit dat het een fantastische dag wordt vol sportiviteit, gezelligheid en vooral sportplezier. Natuurlijk ben je ook van harte welkom als je niet deelneemt.

Organisatie
Appel & Ei toernooi

Teamindeling jeugd seizoen 2022-2023

27 jun

Teamindeling jeugd seizoen 2022-2023

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd

De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen zijn al…

Vacature Trainer Coach JO17-1 VV Bentelo

22 jun

Vacature Trainer Coach JO17-1 VV Bentelo

Door Thijs Nijland | Tags Bentelo B1, Jeugd

VV Bentelo is een enthousiaste en groeiende voetbalvereniging…

Onze sponsoren