Almelo C1 - Bentelo C1 : 4 - 2

Vandaag stond er een belangrijke bekerwedstrijd op het programma. Winst nodig dus om door te gaan.

We begonnen de wedstrijd erg slap en kwamen daarom ook 1-0 achter. Maar we deden gelijk iets terug Gijs gaf een goeie diepe bal op Jonne die de bal controleerde zo een paar man kwijtraakte en in het dak van het doel schoot. Een paar minuten voor rust kwamen we weer op achterstand. Na rust zakten we diep en diep door de onder grens, we hadden het de 1e helft al veel eerder af moeten maken.

Het werd dan ook 3-1 en 4-1. Ruim 10 minuten voor tijd gaf kreeg Bentelo nog een kans via Jonne die koelbloedig nog de 4-2 nog binnenschoot. Maar dit was echter niet genoeg voor de overwinning. De beker is nu dus over, nu vol op de competitie richten met als doel: kampioen!! Bart, Wout en Stef bedankt voor het meedoen.

Volgende week een uitwedstrijd tegen de C1 van Hector (Goor) om  1uur.

 

,
BNB Bokaal prooi voor Bentelo 5!

19 sep

BNB Bokaal prooi voor Bentelo 5!

Door Thijs Nijland | Tags Senioren

Afgelopen zondag stond de laatste speelronde van de…

SPELER VAN DE WEEK

18 sep

SPELER VAN DE WEEK

Door Marco van den Ham | Tags Speler van de week

A.s. zondag bij de thuiswedstrijd van Bentelo 1 tegen…

Onze sponsoren