Almelo C1 - Bentelo C1 : 4 - 2

Vandaag stond er een belangrijke bekerwedstrijd op het programma. Winst nodig dus om door te gaan.

We begonnen de wedstrijd erg slap en kwamen daarom ook 1-0 achter. Maar we deden gelijk iets terug Gijs gaf een goeie diepe bal op Jonne die de bal controleerde zo een paar man kwijtraakte en in het dak van het doel schoot. Een paar minuten voor rust kwamen we weer op achterstand. Na rust zakten we diep en diep door de onder grens, we hadden het de 1e helft al veel eerder af moeten maken.

Het werd dan ook 3-1 en 4-1. Ruim 10 minuten voor tijd gaf kreeg Bentelo nog een kans via Jonne die koelbloedig nog de 4-2 nog binnenschoot. Maar dit was echter niet genoeg voor de overwinning. De beker is nu dus over, nu vol op de competitie richten met als doel: kampioen!! Bart, Wout en Stef bedankt voor het meedoen.

Volgende week een uitwedstrijd tegen de C1 van Hector (Goor) om  1uur.

 

,
Aanmelden nieuwe jeugdleden

01 jul

Aanmelden nieuwe jeugdleden

Door Marco van den Ham

Aanmelden nieuwe jeugdleden Jongens & Meisjes uit…

Onmisbaar: De vrijdagmorgenploeg!

28 jun

Onmisbaar: De vrijdagmorgenploeg!

Door Thijs Nijland | Tags Senioren

Ons sportcomplex “de Pol” ligt er strak bij. Zo werden…

Onze sponsoren