Algemene informatie jeugdleden
  • Door Thijs Nijland
  • Tags Jeugd
  • Geplaats op dinsdag 27 september 2022

Algemene informatie jeugdleden

De afgelopen weken hebben ouders, leiders en trainers op meerdere avonden kennis gemaakt met jeugdcommissieleden en coördinatoren. 

Tijdens deze goed bezochte avonden is met behulp van een info-flyer voor ouders en een voor leiders/trainers gesproken over diverse onderwerpen. De flyers zijn aan de voorzijde voorzien van de algemene informatie en aan de achterzijde voorzien van de telefoonnummers van de leiders, trainers en betreffende jeugdcoördinator. Voor diegene die nog geen flyer heeft ontvangen, schroom niet om hiervoor contact op te nemen met iemand van de jeugdcommissie zodat je er nog één krijgt.

De informatie is nu ook op de website geplaatst en te vinden via deze link.

Aanmelden nieuwe jeugdleden

01 jul

Aanmelden nieuwe jeugdleden

Door Marco van den Ham

Aanmelden nieuwe jeugdleden Jongens & Meisjes uit…

Onmisbaar: De vrijdagmorgenploeg!

28 jun

Onmisbaar: De vrijdagmorgenploeg!

Door Thijs Nijland | Tags Senioren

Ons sportcomplex “de Pol” ligt er strak bij. Zo werden…

Onze sponsoren