• Door Marco van den Ham
  • Geplaats op vrijdag 7 juni 2019

afscheidswedstrijd Maarten Smit

Het zit erop!

Na 19 jaar in het eerste elftal van V.V. Bentelo neemt Maarten Smit afscheid. In een voor Maarten compleet ‘verrassende’ wedstrijd heeft maarten zijn laatste minuten gemaakt in het shirt van het eerste elftal. Er werd gespeeld tegen een team van oud teamgenoten, trainers en leiders waar Maarten in de loop der jaren mee heeft gevoetbald. De eerste helft speelde Maarten met zijn huidige team mee en kwam het team tot een 2-0 voorsprong. In de rust sloot Maarten aan bij het team van oudgedienden om wat meer evenwicht te creëren. Helaas lukte dit niet en keek het team met oudgedienden tegen een 3-0 achterstand aan. Na een grove charge in de 16-meter van V.V. Bentelo legde de scheids ‘Theo Broekkamp’ de bal op stip. Het was Maarten Smit die aanlegde en de bal foutloot binnenschoot. Vlak daarna volgde een publiekswissel en verliet Maarten onder luid applaus voor de laatste keer het veld. Wij willen graag iedereen bedanken die deze afscheidswedstrijd heeft mogelijk gemaakt, aanwezig is geweest en inzet heeft getoond. Daarnaast wensen wij Maarten al het goeds en we zien je vast weer rondom de velden.

Bedankt, Namens Bentelo 1

Foto's

Vosta 1  – Bentelo 1 : 1 - 5

27 jan

Vosta 1 – Bentelo 1 : 1 - 5

Door Marco van den Ham | Tags Bentelo 1, Wedstrijdverslagen

Zondag 26 januari stond de 1e competitiewedstrijd na…

V.V. Bentelo 75 jaar: jubileumweekend 9-10-11 oktober

25 jan

V.V. Bentelo 75 jaar: jubileumweekend 9-10-11 oktober

Door Marco van den Ham

V.V. Bentelo 75 jaar: jubileumweekend 9-10-11 oktober

Onze sponsoren