• Door Marco van den Ham
  • Geplaats op dinsdag 27 februari 2024

AFMELDEN / AANMELDEN JEUGD- EN SENIORENLEDEN VÓÓR 1 APRIL

AFMELDEN JEUGD- EN SENIORENLEDEN VÓÓR 1 APRIL

De jeugdcommissie en de technische commissie van de senioren zijn al weer druk in de weer met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Denk hierbij aan het indelen van de leid(st)ers, trainers en natuurlijk de spelers/speelsters. Om dit mogelijk te maken moeten we weten of er nog leden zijn die volgend seizoen niet meer willen voetballen. Mannen, jongens en meisjes die willen stoppen met voetballen moeten zich VÓÓR 1 APRIL 2024 schriftelijk afmelden met het daarvoor bestemde afmeldingsformulier. Dit formulier kunt u downloden via de website van de V.V. Bentelo of opvragen bij Mirjam Kruders (senioren) of Theo Broekkamp (jeugdleden). Diegene die zich vóór die datum niet heeft afgemeld, is automatisch weer voor een jaar lid van de V.V. Bentelo.

 

AANMELDEN NIEUWE JEUGD- EN SENIORENLEDEN VÓÓR 1 APRIL

Mochten er volwassenen of kinderen zijn die graag lid willen worden van de V.V. Bentelo, dan is het handig dat ze zich VÓÓR 1 APRIL 2024 schriftelijk aanmelden met het daarvoor bestemde afmeldingsformulier. Dit formulier kunt u downloden via de website van de V.V. Bentelo of opvragen bij Mirjam Kruders (senioren) of Theo Broekkamp (jeugdleden).. Diegene die zich ná deze datum aanmelden, kunnen we niet garanderen dat ze in competitieverband deel kunnen nemen aan het voetbalseizoen 2023 / 2024. Bovendien is het bij de jeugd belangrijk dat we tot een juiste indeling komen en leid(st)ers en trainers voor hen vinden.

 

 

SPEELSTER VAN DE WEEK

16 apr

SPEELSTER VAN DE WEEK

Door Marco van den Ham | Tags Speler van de week

A.s. zondag bij de thuiswedstrijd van Bentelo 1 tegen…

Bentelo JO7-2 - SV Delden JO7 :  6-3

10 apr

Bentelo JO7-2 - SV Delden JO7 : 6-3

Door Marco van den Ham | Tags Wedstrijdverslagen

Afgelopen zaterdag speelden de jongens van JO7-2, onder…

Onze sponsoren