• Door Marco van den Ham
  • Geplaats op dinsdag 18 december 2018

Aanmelden nieuwe jeugdleden

Aanmelden nieuwe jeugdleden 4 tegen 4 competitie Jongens & meisjes uit Bentelo & Wiene & Zeldam vanaf 5 jaar

De 1e competitiehelft van het voetbalseizoen 2018 - 2019 zit er op, het is winterstop. Dit geldt ook voor de jeugdteams van V.V. Bentelo die deelgenomen hebben aan de zogeheten 4 tegen 4 competitie. In deze teams spelen jongens en meisjes uit Bentelo, Wiene en Zeldam van 5 en 6 jaar. Voor de winterstop hebben we met 2 teams deelgenomen aan deze competitie. Na de winterstop willen we graag met een 3e teams deelnemen.
We hebben 4 spelers (Lenn, Imke, Mart en Rinze) en zijn op zoek naar een 5e speler/speelster die het team compleet wil maken. Omdat we tijdig (eigenlijk deze week al) aan moeten geven met hoeveel teams we deel willen nemen, is het belangrijk dat we zo spoedig mogelijk weten of er per direct een jongen of meisje is dat mee wil doen. Wil uw zoon of dochter bij de voetbal, meld hem of haar dan zo snel mogelijk aan bij Theo Broekkamp, tel 06-22020930. Het eerste kind dat zich aanmeldt mag mee doen aan de wedstrijden,
De overige kinderen kunnen het komende half jaar alleen trainen.

 

Hervatting trainingen jeugdteams in 2019

18 dec

Hervatting trainingen jeugdteams in 2019

Door Marco van den Ham

Hervatting trainingen jeugdteams in 2019

Contractverlenging Bert-Jan Heupers en Robert Surink

06 dec

Contractverlenging Bert-Jan Heupers en Robert Surink

Door Stef Haverkate

Bert-Jan Heupers (foto) heeft zijn contract als trainer…

Onze sponsoren