2 juni 2024: Appel en ei Toernooi 2024
  • Door Thijs Nijland
  • Tags Senioren
  • Geplaats op woensdag 15 mei 2024

2 juni 2024: Appel en ei Toernooi 2024

Op zondag 2 juni is het weer tijd voor het jaarlijks terugkerende Appel & Ei toernooi. Dit wordt alweer de 35ste editie. VV Bentelo organiseert dit toernooi als dank voor de steun van de sponsoren aan onze vereniging. Alle sponsoren worden uitgenodigd om deel te nemen aan dit toernooi. Heb jij je nog niet opgegeven als sponsor geef je dan snel op met het team Ook dit jaar willen wij voor alle teams de keuze geven om weer mee te doen aan het buffet.

Net als voorgaande jaren zal het toernooi worden ingedeeld in drie categorieën, te weten:

  • Heren prestatie
  • Heren recreatie
  • Dames

Om 09.00u starten de eerste wedstrijden en de finale zal om 15.30u plaatsvinden. Evenals ieder ander jaar gaan we er weer vanuit dat het een fantastische dag wordt vol van sportiviteit, gezelligheid en vooral sportplezier. Natuurlijk ben je ook van harte welkom als je niet deelneemt.

Groeten,
Organisatie Appel & Ei toernooi

A.s. zondag: Bentelo 1 periodekampioen?

25 mei

A.s. zondag: Bentelo 1 periodekampioen?

Door Thijs Nijland | Tags Bentelo 1

Morgen staat de laatste competitiewedstrijd ons eerste…

Bentelo JO7-1 – BSC/Unisson JO7-1

21 mei

Bentelo JO7-1 – BSC/Unisson JO7-1

Door Marco van den Ham

Afgelopen zaterdag stond de topper van de 4 tegen 4…

Onze sponsoren