WIE PAKT DIT JAAR DE ‘BERTUS NIJLAND BOKAAL?
  • Door Rien Nijland
  • Geplaats op woensdag 9 september 2020

WIE PAKT DIT JAAR DE ‘BERTUS NIJLAND BOKAAL?

 
Na een lange corona- en zomerstop rolt de bal eindelijk weer op sportpark De Pol. De trainingen zijn gestart, de jeugd en de seniorenelftallen 1 t/m 4 hebben de eerste ronde van de beker achter de rug met onder andere een mooie 2-1 overwinning van ons eerste elftal op de noabers van TVO voetbal uit Beckum.

De seniorenteams 5 t/m 8 spelen al meteen om de eerste hoofdprijs van dit seizoen: in een onderlinge competitie wordt in de voorbereiding gespeeld om de ‘Bertus Nijland Bokaal’. Nadat het nieuwe 5e afgelopen weekend verrassend won van het ervaren Bentelo 6, wist Bentelo 8 op de valreep een 2-2 gelijkspel uit het vuur te slepen tegen Bentelo 7. A.s. zondag staat speelronde 2 op het programma. Op zondag 13 september is de laatste speelronde van deze competitie waarna om 12:30 uur de felbegeerde beker wordt uitgereikt aan de winnaar!

Corona maatregelen update na 13 oktober

14 okt

Corona maatregelen update na 13 oktober

Door Rien Nijland

Zoals dinsdagavond 13 oktober in de persconferentie…

Jubileum 75 jaar V.V. Bentelo

10 okt

Jubileum 75 jaar V.V. Bentelo

Door Thijs Nijland

Vandaag bestaat V.V. Bentelo 75 jaar! Een prachtige…

Onze sponsoren