WIE PAKT DIT JAAR DE ‘BERTUS NIJLAND BOKAAL?
  • Door Rien Nijland
  • Geplaats op woensdag 9 september 2020

WIE PAKT DIT JAAR DE ‘BERTUS NIJLAND BOKAAL?

 
Na een lange corona- en zomerstop rolt de bal eindelijk weer op sportpark De Pol. De trainingen zijn gestart, de jeugd en de seniorenelftallen 1 t/m 4 hebben de eerste ronde van de beker achter de rug met onder andere een mooie 2-1 overwinning van ons eerste elftal op de noabers van TVO voetbal uit Beckum.

De seniorenteams 5 t/m 8 spelen al meteen om de eerste hoofdprijs van dit seizoen: in een onderlinge competitie wordt in de voorbereiding gespeeld om de ‘Bertus Nijland Bokaal’. Nadat het nieuwe 5e afgelopen weekend verrassend won van het ervaren Bentelo 6, wist Bentelo 8 op de valreep een 2-2 gelijkspel uit het vuur te slepen tegen Bentelo 7. A.s. zondag staat speelronde 2 op het programma. Op zondag 13 september is de laatste speelronde van deze competitie waarna om 12:30 uur de felbegeerde beker wordt uitgereikt aan de winnaar!

Contributie-inning sportseizoen 2020-2021

06 mei

Contributie-inning sportseizoen 2020-2021

Door Thijs Nijland | Tags Jeugd, Senioren

Het sportseizoen 2020-2021 is er een om snel te vergeten.…

AANMELDEN NIEUWE LEDEN VÓÓR 1 APRIL

15 mrt

AANMELDEN NIEUWE LEDEN VÓÓR 1 APRIL

Door Marco van den Ham

Mochten er volwassenen of kinderen zijn die graag lid…

Onze sponsoren