VV Bentelo 1 – SV Vasse 1 : 1 - 2

Zondag jongstleden nam Bentelo het in de nacompetitie op tegen Vasse, de winnaar van de wedstrijd zal een ticket voor de 4e klasse bemachtigen. Onder het toeziend oog van de vele supporters werd er om 14.00 afgetrapt op sportpark de Bijenkorf. De wedstrijd stond onder leiding van Dhr. H.Wippo.

De eerste helft was een veelal gelijk opgaande strijd, beide ploegen kregen een aantal mogelijkheden om de score te openen. Vlak voor rust kwam Bentelo op voorsprong, een voorzet van Jorn werd binnen gekopt door de verdediger van Vasse. Toch kon Bentelo niet lang genieten van de voorsprong, twee minuten later werd de spits van Vasse aan het werk gezet en liet Kilian kansloos. In de tweede helft kwam Bentelo goed uit de startblokken, er werden een paar goede mogelijkheden gecreëerd, maar tot scoren kwamen de blauw-witten niet. In de 66e minuut wist Vasse op voorsprong te komen, een cornerbal werd niet goed verwerkt door de Bentelose defensie waardoor Vasse op een 1-2 voorsprong kwam. In de laatste minuten waren er nog hachelijke momenten voor het doel van Vasse, maar naar 98 minuten gevoetbald te hebben kan Vasse zich de gelukkige noemen en stelt lijfsbehoud in de 4e klasse veilig.
Door deze nederlaag zal Bentelo volgend seizoen weer actief zijn in de vijfde klasse.

Foto's

,
Indeling lagere elftallen  2020 2021

02 jul

Indeling lagere elftallen 2020 2021

Door Rien Nijland

Indeling lagere elftallen 2020 2021

Jubileumweekend V.V. Bentelo verplaatst naar 8, 9 en 10 oktober 2021

22 jun

Jubileumweekend V.V. Bentelo verplaatst naar 8, 9 en 10 oktober 2021

Door Rien Nijland

Jubileumweekend V.V. Bentelo verplaatst naar 8, 9 en…

Onze sponsoren