• Door Marco van den Ham
  • Tags Bentelo 1
  • Geplaats op zondag 2 december 2018

Voorbeschouwing V.V. Bentelo – SVBV

Zondag 2 december staat de wedstrijd tegen SVBV op het programma.
Waar V.V. Bentelo het de laatste tijd moeilijk heeft, met nederlagen tegen de Hoeve, Neede en vorige week Diepenheim, heeft SBVB de vorige speelronde de eerste punten van het seizoen binnen gehaald. SVBV heeft een verdienstelijke 2-1 overwinning behaald tegen mede laagvlieger SP Haarlo.

Bentelo zal de wedstrijd tegen SVBV zien als een wedstrijd waarin het de rug kan rechten. Want ondanks te 2-1 nederlaag tegen Diepenheim staat het nog steeds op een derde plek. Het is nu de taak aan Bentelo om die derde plek in handen te houden en een overwinning te behalen tegen SVBV.

De laatste keer dat V.V. Bentelo en SVBV elkaar troffen was op zondag 28 februari 2016. Destijds werd het in Barchem 1-1 en was het Michel Vonder die voor de blauwhemden het doelpunt maakte. Bentelo gaat zondag vol voor de 3 punten om zo die felbegeerde derde plek te behouden. De wedstrijd start om 14.00 op sportpark de pol en staat onder leiding van de dhr. Post

 

Nieuwjaarsbijeenkomst 2019

12 dec

Nieuwjaarsbijeenkomst 2019

Door Stef Haverkate

Zondag 6 januari om 12:30 is er weer de jaarlijkse…

Contractverlenging Bert-Jan Heupers en Robert Surink

06 dec

Contractverlenging Bert-Jan Heupers en Robert Surink

Door Stef Haverkate

Bert-Jan Heupers (foto) heeft zijn contract als trainer…

Onze sponsoren