Voorbereiding viering 75 jarig jubileum in volle gang: er worden nieuwe foto’s/video’s gemaakt
  • Door Thijs Nijland
  • Tags Jeugd, Senioren
  • Geplaats op woensdag 29 september 2021

Voorbereiding viering 75 jarig jubileum in volle gang: er worden nieuwe foto’s/video’s gemaakt

Zoals aangekondigd gaan we in het weekend van 1 t/m 3 april 2022 op een bij ons passende wijze het 75 jarig jubileum eindelijk vieren. De jubileumcommissie is druk bezig met de invulling van het weekend en verdere voorbereidingen die hierbij komen kijken. Vanwege het jubileum worden in de komende periode nieuwe foto’s en filmpjes gemaakt op ons sportcomplex. Deze zullen op verschillende manieren gebruikt worden in aanloop naar en na het jubileum. Een deel van het beeldmateriaal zal ook op internet gepubliceerd worden. Mocht je hierover vragen hebben of mocht je bezwaren hebben dat beeldmateriaal voor dat doeleinde gebruikt wordt, neem dan contact op met één van de bestuursleden of stuur een mail naar info@vvbentelo.nl

Groeten,

Bestuur VV Bentelo

,
Wegen VV Bentelo en Bert-Jan Heupers scheiden na 2021-2022

06 dec

Wegen VV Bentelo en Bert-Jan Heupers scheiden na 2021-2022

Door Thijs Nijland | Tags Bentelo 1, Senioren

Na 4 jaar komt er na dit seizoen een einde aan de samenwerking…

De Sint heeft de jongste jeugd van onze club ook dit jaar niet in de kou laten staan!

02 dec

De Sint heeft de jongste jeugd van onze club ook dit jaar niet in de kou laten staan!

Door Thijs Nijland

Door de Corona crisis heeft hij ervoor gekozen om dit…

Onze sponsoren