Voorbereiding viering 75 jarig jubileum in volle gang: er worden nieuwe foto’s/video’s gemaakt
  • Door Thijs Nijland
  • Tags Jeugd, Senioren
  • Geplaats op woensdag 29 september 2021

Voorbereiding viering 75 jarig jubileum in volle gang: er worden nieuwe foto’s/video’s gemaakt

Zoals aangekondigd gaan we in het weekend van 1 t/m 3 april 2022 op een bij ons passende wijze het 75 jarig jubileum eindelijk vieren. De jubileumcommissie is druk bezig met de invulling van het weekend en verdere voorbereidingen die hierbij komen kijken. Vanwege het jubileum worden in de komende periode nieuwe foto’s en filmpjes gemaakt op ons sportcomplex. Deze zullen op verschillende manieren gebruikt worden in aanloop naar en na het jubileum. Een deel van het beeldmateriaal zal ook op internet gepubliceerd worden. Mocht je hierover vragen hebben of mocht je bezwaren hebben dat beeldmateriaal voor dat doeleinde gebruikt wordt, neem dan contact op met één van de bestuursleden of stuur een mail naar info@vvbentelo.nl

Groeten,

Bestuur VV Bentelo

,
TVV 1 - Bentelo 1

18 okt

TVV 1 - Bentelo 1

Door Marco van den Ham | Tags Bentelo 1, Wedstrijdverslagen

Zondag 10 oktober stond de uitwedstrijd tegen TVV op…

Spelers van de week

18 okt

Spelers van de week

Door Marco van den Ham | Tags Speler van de week

A.s. zondag bij de thuiswedstrijd van Bentelo 1 tegen…

Onze sponsoren