Hector 1 – Bentelo 1 : 2 - 0

In deze Hofderby ging Bentelo op bezoek bij Hector, dat de 12de plek op de ranglijst inneemt op de ranglijst.

Bij verlies van Bentelo zouden de blauwwitten op een gelijk aantal verliespunten komen als Hector, dus was er alles aan gelegen om de wedstrijd in winst om te zetten en van de degradatiestreep vandaan te blijven. Er kan dus met recht gesproken worden van een zes-punten-wedstrijd. De beginfase was goed van Bentelose zijde. Het stond positioneel goed en probeerde, op het overigens slecht bespeelbare veld, met combinaties de aanval op te zetten. In de beginfase lukte dit redelijk, maar echt grote kansen leverde dit niet op. Ook Hector wist een aantal kansen te creëren, maar ook dit leverde geen doelpunten op. Op basis van het spel en balbezit had Bentelo het meeste recht op de openingstreffer, maar op basis van de kansen had Hector meer recht op een treffer. Daardoor werd er met een 0-0 stand gerust. Na rust was Bentelo het spoor bijster.
Voornemen was om het spel van de eerste helft een vervolg te geven en rustig op zoek te gaan naar de 0-1. Dit plan kon vijf minuten na rust echter al in de prullenbak. Een voorzet van Hector van de rechterflank werd door Thomas ongelukkig getoucheerd en liet daarmee zijn eigen keeper kansloos, waardoor de 1-0 op het bord kwam. Een driepunter was hiermee erg  ver weg en Bentelo moest op zoek naar de gelijkmaker. Bentelo schoof weliswaar op richting het doel van Hector, maar was vaak slordig in de passing, waardoor het veel balverlies leed. De snelle uitvallen van Hector die daarop volgden, bleken Bentelo een doorn in het oog. Om de counters af te slaan was Bentelo veel overtredingen nodig. Een van de vrije trappen die hieruit volgde, werd door de Bentelose defensie slecht verwerkt. Uiteindelijk was het de spits van Hector die de bal in de kluts binnenschoot. Hierna hanteerde Bentelo veelal de lange bal om in een ultieme poging de aansluitingstreffer te forceren. Dit lukte echter niet, waardoor Bentelo duur puntverlies lijdt in de strijd tegen degradatie. Volgende week komt laagvlieger Enter op bezoek.

Bentelo zal deze wedstrijd moeten winnen om van de onderste plaatsen vandaan te blijven.

 Fotos

 

,
BSC Unisson 1 - Bentelo 1 : 1 - 1

23 apr

BSC Unisson 1 - Bentelo 1 : 1 - 1

Door Marco van den Ham | Tags Bentelo 1, Wedstrijdverslagen

Foto's

VV Bentelo 1  – VV Enter 1 : 1 - 2

18 apr

VV Bentelo 1 – VV Enter 1 : 1 - 2

Door Marco van den Ham | Tags Bentelo 1, Wedstrijdverslagen

Zondag 15 april stond het duel VV Bentelo 1 – VV Enter…

Onze sponsoren